Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Égve hagytam a fényszórót és...

Égve hagytam a fényszórót és lemerült az aksi. Diesel autó. Lehet bikázni? Honnan tudhatom, hogy bikázás vagy akkumulátor csere?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 04:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne bikázni?

Bár kérdés, milyen típus, a mai nagy elektronikázások miatt már történnek érdekes dolgok...

Inkább külső töltővel kellett volna feltölteni, olcsón vannak már ilyen töltők.

Valahol dátum biztos van az akksin, ha már 4 éves, én elkezdek aggódni, de volt, hogy 8 éves Varta akksi is télen 5 nap pihi után pörgette az öreg dízelt.

2017. jún. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sikerült betolni és rögtön el is indult. 20 km-t mentem vele ezután. A kérdésem az lenne, hogy az akku visszatöltődik magától? Mennyit kell/kellene menni vele miután így lemerült?
2017. jún. 23. 06:23
 3/13 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem értek hozzá. Bocsi. Pont most ment el a családom, akik értenének a dolgokhoz úgyhogy a kérdéseim lehet viccesek.


Szóval betoltam, mentem vele 20 km-t mert valahol olvastam annyit menjünk vele ezután. De szükséges ezután akkumulátor anyagának a cseréje vagy hogy van? Köszi!!!!

2017. jún. 23. 06:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kell, a generátor feltölti. Viszont 20 km alatt nem biztos, hogy teljesen feltöltötte.

Ha van akkutöltőd, akkor azzal töltsd fel, ha nincs, akkor az se baj, csak a következő hosszabb útig ne használd rövid utakra.

2017. jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Hanmentél 20kilómétert vele akkor semmi má teendő nincs.

Az akksit feltöltötte a generátor.

2017. jún. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát én tölteném még, 20 km alatt nem tölti fel rendesen, max arra jó, hogy legközelebb is elinduljon. Az akksitöltők sem véletlenül órákig töltik
2017. jún. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Mégegy kérdés: A rádió és az óra teljesen elment, nincsenek benne a beprogramozott dolgok. A rádiót bekapcsolni belehet, de nem tudok vele semmit csinálni. Ez normális lehet? Újra kell hangolni meg ilyesmi?

2017. jún. 23. 06:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Az órát be kell állítani, a rádióba valószínűleg kódot kell beírni.
2017. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem mernék betolni egy szíjas autót...

Diesel-t meg? :D

oké tudjuk "hármas gurul majd kuplung és indítózás" :D aztán ha elugrik ,akkor tréler tizesért meg 100-150 ezer ft :D

20km alatt akár fel is tölthet,minél nagyobb fordulaton.

egy benzinesnél ~3000-3200-n ,dízelen hát...2500 legalább (semmiképp sem 1500-1600) elvileg már megvan a 14.2 környéke.

2017. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet bikázni. Az pont olyan neki mintha a sajátjáról lenne inditva. De jobb ha megnézeted egy autóvillamosságival, mert az a töltés kevés neki. Az megtudja nézni terheléses vizsgálattal. Nyilván annyit tölt hogy beindul lehet legközelebb. Újra kell programozni az órát és a rádiót is. Bár nem szabadna hogy elfelejtse a programokat.
2017. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!