Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes oktatót...

Szerintetek érdemes oktatót váltanom?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy lassan az 54. vezetési órámnál tartok. Úgy érzem az utóbbi 10 óra alatt kb. semmit sem fejlődtem. Sokan 60-70 órából vizsgáznak le nálunk. Ezt betudtam annak, hogy biztos csak a szerencsétlenek járnak ide vezetni, és biztos én is az vagyok. Viszont az ismerőseim közül akik más oktatókhoz jártak szinte mindenki gond nélkül 30-40 óra alatt levizsgázott. Oké, elvégre nem mindenki egyformán tanul bele. (Egyébként teljesen átlagos képességű tanuló vezetőnek tartom magam.) Sokszor öten vagyunk egy autóba az oktatóval együtt, így délután kettőtől este nyolcig nyomorgunk az autóban + kétszer 45 perc az oda-vissza út Debrecenbe vidékről. Persze neki biztosan olcsóbb így.

Ha valakit bevisz vizsgázni és minket is visz (Mivel természetesen, egy emberrel nem hajlandó bemenni.) akkor amíg zajlik az illető vizsgája addig ha esik, ha fúj kirak minket a telephelyen, utána kezdi meg nekünk az oktatást. Nagyon szeretek vezetni, viszont mostanra már teljesen elment a kedvem az egésztől. Volt már ilyen téren tapasztalatotok? Volt aki a fent említett okok miatt, vagy más miatt oktatót váltott? Esetleg tudnátok ajánlani nem idegbeteg, lehúzós oktatókat Debrecenben és környékén?



2017. ápr. 19. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp válts. 54 óra az hihetetlenül sok szerintem.
2017. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Debrecenben csináltam jogsim, 30 óra alatt levizsgáztam, persze voltak hibáim, és az oktatóm azt mondta, hogy most megkapom a jogsim de attól még nem tudok vezetni. Ezt el is fogadtam, és igaza is volt. Attól, hogy valaki megkapta a jogosítványát nem azt jelenti hogy tud is vezetni, de oktatás során próbált életszerű helyzetekre figyelmeztetni és azokat használom is. Türelmes oktatóm volt, de amikor kellett akkor leordította a fejem jogosan.

Én a Menta autós iskolánál tanultam, Sámsoni az oktatóm.

Te melyiknél tanulsz?

2017. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld! Jelenleg a Balogh Autósiskolánál tanulok Berettyóújfaluban.
2017. ápr. 19. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben mar vegigcsinalnam ezt. Ennyi ora utan mar keso valtani, mert ez ido alatt jo esetben boven megszoktad a kocsit, a kuplungjat, meretet stb..es ha most a hajrában váltasz, akkor megint új kocsi, máshogy fog a kuplung, a váltó más, talán parkolni is más ívben kell stb.. na akkor ott mar gondok lehetnek. Persze ez csak kezdőként ,most így évek után ha beülök egy kocsiba simán elvezetem. De mikor meglett a jogsi es beultem a csaladi autoba akkor nem tudtam vele menni..20al docogtem, mert hozzaszoktam az oktato kocsijahoz.
2017. ápr. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A jelenlegi oktatóm is most váltott autót szóval így is úgy is meg kell szoknom az újat. :(
2017. ápr. 22. 16:05
 6/6 TVM válasza:
szia! Én is így jártam,levezettem nagyon sok órát egy oktatónál,azzal a különbséggel hogy engem be is jelentett vizsgára a tudtom nélkül,pedig még nem is akartam vizsgázni,minkétszer meg is buktam. Átmentem egy másik autósiskolához,vezettem 10 órát és ott levizsgáztam elsőre hibátlanul. Szerintem ha nem érzed jól magad ott,akkor válts nyugodtan.(nem nehéz megszokni egy másik autót)
2017. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!