Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes autóssulin belül...

Érdemes autóssulin belül váltanom oktatót?

Figyelt kérdés
Nagyon bunkó az oktatóm, és nem is tanít meg rendesen, ezért szeretnék váltani. Ott a suliban van egy másik aki tök rendes, vicces, hozzá sokan mennek. Én is át szeretnék menni de nem tudom hogy nem lesz-e baj ,vagyis hogy nem fog-e ő is bunkózni, mert ott hagytam a másikat.
2011. júl. 12. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de amennyi pénzt manapság kifizettek a jogsiért cserébe - és van, hogy még beindítani a kocsit se tudják egyesek, mert annyira jó az oktatás [Tisztelet a kivételnek!!!] - szerintem nyugodtan át mehetsz másik oktatóhoz.


Ha nem vagy vele megelégedve és nem tudtok összedolgozni, akkor felesleges hozzá járnod. Különben rosszabbul jársz, mert amint meglesz a jogsid, semmire se mész vele.

Főleg, hogy meg se tanít normálisan vezetni.

2011. júl. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem megy az együtt tanulás, akkor ne sokat hezitálj, hanem válts minél hamarabb. Mennél többet gondolkozol, annál több pénzt adsz ki feleslegesen.
2011. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj hogy már így is sok pénzt kiadtam, már volt egy vizsgám is ami persze nem sikerült. És ezzel végképp betelt a pohár. Parkolni egyáltalán nem tudok, hiába mondom neki hogy gyakoroljuk.
2011. júl. 12. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk. Ha az iskolán belüli másik oktató normális, akkor egyértelmű, hogy válts, mert érdemes. Ennyi pénzért "megérdemled" és elvárható, hogy rendes oktatást kapj egy normális oktatótól.


Én is váltottam, csak én iskolát is. Nekem is rengeteg pénz volt benne, 51 rutinórát vetetett velem, 30 órán keresztül csak az első 4 feladatot, két hete vizsgáztam (elsőre sikerült). Egy öntelt bunkó volt az oktatóm, ráadásul zaklatott is, és kiderült, hogy a lányokat szereti szivatni nagyon.

21/N

2011. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

51 rutinóra??????

Bocs, de ha ennyit hajlandó voltál kifizetni, akkor nem vagy teljesen százas.

2011. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 9 rutinóra + 2 országúti közlekedés után mentem rutinozni. Elsőre sikerült. 51 óra. Téged jól átvertek ...
2011. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sshhiitt válasza:

Én is most tanulok vezetni és borzalmas stílusa van az oktatómnak. Egyfolytában kiabál meg káromkodik. Ja meg azt hajtogatja hogy minek mennyi a javíttatása és hogy azt Ő nem tudja leírni és senki sem fizeti ki neki, meg hogy ebből a munkából különben nem lehet megélni azért dolgozik naponta több mint 16 órát hogy "valahogy" meg tudjon élni. Most őszintén, ez kit érdekel? Ő választotta ezt a munkát. Eleinte még csak kellemetlenül éreztem magam az órákon, most meg már odáig jutottam hogy mielőtt elindulok gyógyszert kell bevennem mert öklendezek a gyomoridegtől. Nem tudok enni és teljesen szétzuhanok. Szóval most hogy lejárt a 2. részlet azt hiszem eljött az ideje hogy nem hogy oktatót, de sulit is váltsak... Az egésztől elvette a kedvem! :(


23/F

2013. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!