Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell tuningolni egy...

Hogyan kell tuningolni egy drift kocsit? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Bmw e36. Arra vagyok kiváncsi, hogy ha esetleg lesz majd egy ilyen kocsim és ezzel szeretnék majd drift versenekre járni stb., akkor mit kell benne kicserélni meg ilyenek.


Amiket tudok: Hydrás kézifék, Kerekek, Bukócső, sport kormány.


Ezek nagyon alapok de mondjuk milyen motort tegyek bele milyen turbot meg sebváltót is kikell cserélni valami minőségibre.


Apukám kocsijával megprobál gyors startolni. Fulra benyomom a kuplungot meg a gázt és aztán elengedem a kuplungot egyszerüen a kuplung tárcsa meg a gáztárcsa nem képes össze kapcsolni leég az egész folyadék a kuplungról és szar lesz a kocsi.. Válaszokat előre is köszönöm:)



2017. ápr. 8. 20:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hat azt en ertem hogy nem olyan mint a valosag. De most szuleimtol meg en is gyujtenek es vennenk egy kocsit es elkezdenek gyakorolni egy ev alatt csak belerazodnek a temaba... az meg mas kerdes hogy nekik milyen csapatuk van meg szponzoruk😃
2017. ápr. 10. 18:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Jó versenyzőnek születni kell. Egy év alatt biztosan kiderülne, hogy van-e esélyed. Ha érdekel a dolog, és adott az anyagi háttér, akkor minden bizonnyal érdemes megpróbálni.
2017. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát elvileg vagy ezen a szombaton vagy jovohet hetvegen meglepkek.hu altal mehetek driftelni. Ha erdekel akkor leirom, hogy milyen volt es hogy nekem hogy ment. :)
2017. ápr. 11. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!