Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada mennyire jó driftre?...

Lada mennyire jó driftre? Mennyire erős gyárilag?

Figyelt kérdés

Határba, magántelekre szeretnék venni ladát csak nem tudom elég erős-e driftre persze hegeszett difi nélkül.

Ílletve hogy a legkönnyebb keresztbe rakni? Kormány berántás és padló vagy kézifék? (félre értés ne essék, tudok vezetni és jogsim is van csak a lada képességeivel nem vagyok tisztában)



2017. febr. 24. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyári autóval zöldfülűként maximum poros vagy vizes úton tudod keresztbe tenni.


Nyitott diffivel,gyári motorral,futóművel és kormányszöggel nem sokat lehet kezdeni,maximum bohóckodni kicsit,de az sose lesz drift.

2017. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Esőben sem pörög el, úgyhogy semennyire :) Kézifékes megoldás mindenképpen szükséges, ha picit ki akarod zökkenteni.
2017. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Te a világon semmivel nem vagy tisztában.


Vegyél valami lerúgott ladát aztán cibáld a kézit. De könyörgöm, ne nevezd driftnek.

2017. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális driftre alkalmatlan. 3 fő hibája van, amiket ki kell küszöbölnöd ha erre szeretnéd használni: gyenge, nyitott differenciálműves, nagyon kicsi a kormányszög.

Hogy kell-e kézifék a csúszás megindításához az csak az adott szituációtól függ. Gyári állapotában rángathatod te azt, de attól még szépen nem lehet vele keresztbe menni.

2017. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1.5-ös lada 75Le gyárilag. Hegesztett difi mindenképp kell, mert nélküle csak elforog az egyik kerék és semmi nem fog történni. Hegesztett difivel határba már elég jól lehet menni vele. Aszfalton is lehet gumit füstölni, meg fánkokat csinálni vele. Megindítást meg helyzettől függ. Földes úton elég kicsit rárántani kormánnyal, esetleg egy kis kuplung rugdosás.
2017. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez természetes hogy gyári ladától az ember nem vár sokat. Nem is akartam én vele normálisan driftelni, csak bohóckodni.
2017. febr. 27. 19:44
 7/7 anonim válasza:
Erdei útra csapatni tökéletes, de a 75 ló a drifthez kevés :/
2017. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!