Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan "tuningoljam" meg?

Hogyan "tuningoljam" meg?

Figyelt kérdés
Van egy malaguti mgx 50-es endurom, és valahogy erősebé szeretném tenni de nem akarok sokat kőlteni rá. Gondoltam a sport hengerekre de azok drágák, 17.5 dellorto verseny karbival jobban menne?
2010. máj. 4. 18:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyen "taknyok" lehet hogy jobban vezetnek mint te
2010. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

Életedben nem láttad, se mentél a motorommal de tudod hogy megy.Ez az igazi szakértelem.Ez a topic rég nem arról szól hogy segítenétek a kérdezőnek hanem itt oltjátok egymást és engem.Sok "Úriember".Itt befejeztem.

Csá

==Tomi==

2010. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Na erről beszéltem :D "...jobban vezet mint te..."

Ezt eldöntötted máris? Szánalom :D

A másik meg: "Csá"

Azt hiszed, hogy elköszönsz, mert olyan kemény legény vagy, aztán máris igazad van?

Pár év múlva ti is röhögni fogtok magatokon! :D

2010. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

23:46


Hát hallod nem azt mondtam hogy végsebességre előzi le hanem azt hogy gyorsulásban városban simán megeszi az Octaviát, mert nemgon akár autók közt is menni.


Miben fogadunk hogy te beülsz egy Lambo Murcielago LP640-be én meg egy tuningold pl Aeroxba és Budapesten A pontból B pontba belvárosban én sokkal előbb eljutok mint te.


Pedig a lambo gyorsabb de ne csak a számokat nézzük már.


15/F kis takony ahogy te mondanád

2010. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
1 a "kistaknyoknak" lehet h nagyob tapasztalata van mint neked 2. én segitséget kértem nem azt h itt oltsátok egymást, néha már szánalmas h valaki segiteni akar aztán egyből kőtőszkődtők, aki segitet anak kőszi aki meg kőtőszkődni van itt az meg akkor inkább ne irjon vagy irj a meg finoman h bocsi de az nem ugy van. ENYI
2010. máj. 9. 11:32
 16/21 anonim ***** válasza:

1 a "kistaknyoknak" lehet h nagyob tapasztalata van mint neked 2. én segitséget kértem nem azt h itt oltsátok egymást, néha már szánalmas h valaki segiteni akar aztán egyből kőtőszkődtők, aki segitet anak kőszi aki meg kőtőszkődni van itt az meg akkor inkább ne irjon vagy irj a meg finoman h bocsi de az nem ugy van. ENYI


1.A kistaknyot,külön írjuk.

2.A nagyob az szerintem nagyobb.

3.A segitségben az i az hosszú í.

4.Azt a szót,hogy ,kőtőszkődtők nem ismerem, de a kötözködtök ismerős.

5.A segitet szó sem igazán jött össze,mivel segítettek volna rajtad.

6.Annak köszönöd,akinek akarod, de "anak" ne "kőszönj" semmit.

7.Lehet, hogy ez nem "ugy" van,ahogy te leírtad, hanem úgy, ahogy sokan mások írják.

8.Részemről ennyi.(Nem pedig ENYI.)

Üdvözlöm a tanáraidat.

2010. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Komolyan érdekelne, hogy 6 sorból hogyan jössz rá, hogy milyen vezetési képességekkel rendelkezem! Még kort se írtam, tehát azzal sem tudsz érvelni, amivel én: 1 éve van jogsid, és már itt vered a nyálad. Nem mellesleg nem is tudnál. Tudtam én mindig, hogy feljebb kellene vinni az alsó korhatárát a jogosítványnak! Úgy tűnik, nálunk nincsenek szellemileg megérve a gyerekek ennyi idősen, hogy a közlekedésben részt vegyenek normálisan.
2010. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Gépelés közbe nem a helyesírásra figyelek és mindenkitől ara számítottam h a kérdésre megfelelő választ ír, nem a helyesírásommal foglalkoznak. Utolsónak meg nem azt írtam h nagyobb tapasztalata van egy kis takonynak hanem h LEHET mer ismerek ojan embert aki 25 éves van motorra jogsia és nagyon béna közbe azt hiszi h mindent tud. Szóval nem mindenkire értetem. És megkérlek normálisan h ha nem ide való akkor kérlek ne írjál.

18/F

2010. máj. 10. 15:54
 19/21 A kérdező kommentje:
Jah és 9 éves korom óta motorozok szal ne abból indulj ki h hány éve lehet jogsim.
2010. máj. 10. 15:55
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem neked írtam kérdező, hanem az ifjú legénynek:


"Miben fogadunk hogy te beülsz egy Lambo Murcielago LP640-be én meg egy tuningold pl Aeroxba és Budapesten A pontból B pontba belvárosban én sokkal előbb eljutok mint te. "


Akinek csak annyit mondok, hogy az is csak 6 év...

2010. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!