Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek most menő vagyok...

Szerintetek most menő vagyok a szomszéd előtt?

Figyelt kérdés
Vettem egy 1,9 tdi Vw golfot hitelre. Apám adott pénzt még sportdobra meg smoke and charm matricára,eddig is megfordultak utánam,de amióta széttunningoltam ezekkel az akciós unixos dolgokkal,mindenki néz,mobillal a kezében. Nem akarok suzukival járni vagy bármilyen más opellel ,forddal mert nekem van egyéniségem de most nem is ez a lényeg,ezt csak úgy leírtam..Szóval jött a szomszéd simsonos Feri, szorosan rátapadtam 40 nél,kielőztem de bemutatott. Fogtam egyből rányomtam egy büntetőféket,mire kikerült a szemét ! De én újra utolértem,már 48 cal mentünk,vissza 3 padló és lealáztam. Dőlt a füst,csak úgy szortam rá,mutogatott ,de bizonyára csak féltékeny a sportizomautómra.. A szembeszomszéd az egészet látta ,azóta előre köszön, az eset után. Szerintetek felnéznek rám? Wv golffal szerintetek tudnék La ferrarikat alázni? Irigykedő válaszokat nem kérek !
2016. dec. 25. 18:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Király vagy☺
2016. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzem, hogy a királyok többsége elég csúnyán végezte!
2016. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem megvalósítható.
2016. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!