Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek most menő vagyok...

Szerintetek most menő vagyok a szomszéd előtt?

Figyelt kérdés
Vettem egy 1,9 tdi Vw golfot hitelre. Apám adott pénzt még sportdobra meg smoke and charm matricára,eddig is megfordultak utánam,de amióta széttunningoltam ezekkel az akciós unixos dolgokkal,mindenki néz,mobillal a kezében. Nem akarok suzukival járni vagy bármilyen más opellel ,forddal mert nekem van egyéniségem de most nem is ez a lényeg,ezt csak úgy leírtam..Szóval jött a szomszéd simsonos Feri, szorosan rátapadtam 40 nél,kielőztem de bemutatott. Fogtam egyből rányomtam egy büntetőféket,mire kikerült a szemét ! De én újra utolértem,már 48 cal mentünk,vissza 3 padló és lealáztam. Dőlt a füst,csak úgy szortam rá,mutogatott ,de bizonyára csak féltékeny a sportizomautómra.. A szembeszomszéd az egészet látta ,azóta előre köszön, az eset után. Szerintetek felnéznek rám? Wv golffal szerintetek tudnék La ferrarikat alázni? Irigykedő válaszokat nem kérek !
2016. dec. 25. 18:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%

Kib.aszottul menő vagy!!!

Kb. ugyanilyeneket lehet látni a tvben mikor kezdődik a TV2 esti rémhíradó baleseti hírei

2016. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én az rtl -en szoktam lenni ,tévé kettőn csak a lúzerek vannak :P
2016. dec. 25. 20:42
 13/23 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal igen. Igen menő vagy. Ültetni nem akarod ha megkapja faterod a februári fizetést? Mert a januárit nár előre elköltötted spoilerre meg alufelnire. Ja meg ugye nyárigumi van rajta?
2016. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
13 vagyok. Ja és mond el te is hogy a nyárigumi nem csúszik télen!
2016. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem nincs antennám, se kábel tv-m XD. Így sajnos majd nem tudlak megnézni a hírekben XD. De az ért van a szobámba egy 50"-os tv :)
2016. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
26%

kedves kérdező. Köszönöm e humoros bejegyzéseket, jót röhögtem, hogy szétszopatod az olvasókat.


csak így tovább! amíg van aki válaszol,addig tedd..

2016. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%

"Nagyon-Nagyon Menő nevű felhasználó válasza:


A kérdés kiírója nem én vagyok!!!"


Síííírok :)))))))


Amúgy szerintem kérdező igen, nagyon menő vagy, és most én is irigyellek. Én is mindig szerettem volna egy dízel Golfot, de sajnos nekem soha nem adatott meg ez a lehetőség, most egy 525-ös BMW-ben szenvedek :( De az álmom nem adom fel, nekem is lesz egyszer olyan autó, mint neked. Az utcában van az egyik srácnak egy dízel Golfja, minidg próbálok neki imponálni, de még nem vitt el egy körre :(

2016. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"úgy h jöttek már szembe,de simán befértem a kamionok elé"


Simán be fogsz férni előbb-utóbb alájuk is...

2016. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#13 úgy van h elől nyári,hátul téli . rozsdás a küszöb nem merem emelni kerékcseréhez
2016. dec. 26. 08:37
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem baj ha csúszik, mindig kilinccsel előre megyek,az összes dácsiás nagypapa csóválta a fejét múltkor is a körforgalomba . gondolták "de jó lenne ha így tudnék vezetni mint ez a gyerek"
2016. dec. 26. 08:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!