Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek most menő vagyok...

Szerintetek most menő vagyok a szomszéd előtt?

Figyelt kérdés
Vettem egy 1,9 tdi Vw golfot hitelre. Apám adott pénzt még sportdobra meg smoke and charm matricára,eddig is megfordultak utánam,de amióta széttunningoltam ezekkel az akciós unixos dolgokkal,mindenki néz,mobillal a kezében. Nem akarok suzukival járni vagy bármilyen más opellel ,forddal mert nekem van egyéniségem de most nem is ez a lényeg,ezt csak úgy leírtam..Szóval jött a szomszéd simsonos Feri, szorosan rátapadtam 40 nél,kielőztem de bemutatott. Fogtam egyből rányomtam egy büntetőféket,mire kikerült a szemét ! De én újra utolértem,már 48 cal mentünk,vissza 3 padló és lealáztam. Dőlt a füst,csak úgy szortam rá,mutogatott ,de bizonyára csak féltékeny a sportizomautómra.. A szembeszomszéd az egészet látta ,azóta előre köszön, az eset után. Szerintetek felnéznek rám? Wv golffal szerintetek tudnék La ferrarikat alázni? Irigykedő válaszokat nem kérek !
2016. dec. 25. 18:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés kiírója nem én vagyok!!!
2016. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Akartam is kérdezni, h nagyon menő, te vagy az?

De nem. :)

2016. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De én menő vagyok ezzel az autóval? Egyébként szeretnék még rá alufelniket,spoilert stb. Csak még apám nem kapott fizetést. De ez az autó egy igazi társ,irigykednek is a suzukisok meg a hondások !
2016. dec. 25. 19:07
 4/23 Tomcatters ***** válasza:
Szerintem nem vagy vele meno ,es nem vagyok feltekeny XDDDDDDD :D Inkabb vicces vagy XDD A kerdeseddel egyutt :D
2016. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Átlagos napi használatra alkalmas autó!

Inkább suttyó vagy, mint menő!

2016. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%

Legalább viccesre vette a figurát a kérdező, aki komolyan veszi az hülye :D


Amúgy utálom a fosvágen golfost meg többi fosautót.

Az opel a legjobb a golf meg kopog belül mint a here.

2016. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ültél te már golfban? Igazi minőség,ez ÖT SEBESSÉGES 100 LÓERŐ !! Tudod h tapadsz az ülésbe mikor kipadlózod? Az opelod bármikor letolom egykilenctédéím van nem proli benzines opel !
2016. dec. 25. 19:25
 8/23 A kérdező kommentje:
Különbenis múltkor 2 kamiont előztem 120 szal egyszerre 5. Ben úgy h jöttek már szembe,de simán befértem a kamionok elé még a szembejövő előtt az M0 ason.
2016. dec. 25. 19:29
 9/23 anonim ***** válasza:
100 le az PD XD
2016. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
M316i vel legyorsulak me eksz eMMM pakettos!
2016. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!