Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz E190 2. 0i vs.2.5D?

Mercedes-Benz E190 2. 0i vs.2.5D?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye róla? E között a két típus között vacilálok. A fogyasztás még nem szempont. Fiatal vagyok menjen. Ellenben a megbízhatóság, és az ("olcsó") alkatrész ellátottság fontos. A 2.5TD-ről rosszakat hallok, mint ahogy a 2.0i-ről is. Megtudja valaki cáfolni?

2016. okt. 8. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kifutott modell , ritka megkíméltet kifogni és finomítás is lesz rajta évekig . Alkatrészek jók az utángyártottakból is , az a lényeg hogy benyásból 5 sebességes napfénytetős a jó , 120 LE-s . Dízelből a sima D is lehet rossz ha hajtották és nem kímélték . Nézesd meg szakival , sok töröttet hoztak be , idős bácsiknál sincs sok ebből . Nem kényelmes , nincsenek extrái viszont klasszul lehet építeni átalakítani .
2016. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is azért tetszenek nagyon, mert baromi jó alap. Lada volt, azt is lehetett építgetni, de már elég volt belőlük. :)
2016. okt. 8. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen mercin mit meg minek kell atepiteni meg alakitani?!Foleg 2 ilyen harmatgyenge motorral?
2016. okt. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy szép legyen. Nem tuningolni akarok. Csupán az én ízlésemnek megfelelően megcsinálni. Ami valszeg egy felnicserén, kipufogóvégen ki is merülne. :D Egyetemista vagyok.Jó az! :D
2016. okt. 9. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!