Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionosok! Igaz lehet ez?

Kamionosok! Igaz lehet ez?

Figyelt kérdés

A színtévesztős részre gondolok.


"én októberben voltam felvételin nekem egyátalán nem így zajlott! azthiszem egy csütörtöki nap volt méghozzá október 20. elöször is adtak egy jelentkezési lapot azt ki kellet tölteni azután várakozás név szerint mindenkit behívnak egy szakmai illetve egy normál elbeszélgetésre a szakmainál tőlem a szerelvény összekapcsolását kérdezték (amihez persze semmit nem tudtam hozzászólni mivel kezdő voltam és nem olyannal tanultam) idegbeteg egy csávó, a sima elbeszélésen egy csajszi kérdezgetett (vmi. Erika) családi állapot stb. a szokásos utána még mindig nálla adott tesztlapot műszaki, tacho, stb azt ki tölteni ismételten mondom hogy szinte semmit nem tudtam:D azután volt egy üzemorvosi ott a szokásos vizsgálatok (érdekesség képpen: én még az alkalmasági vizsgálaton mikor csináltam a jogsit ugy kellet lefizetni a dokit h intézze el mivel színtévesztő vagyok. itt kb le se szarták pedig volt baboskönyv.,ez is mutatja h milyen komolyan foglalkoznak vele)utána tesztvezetés egy öreg Fh12-es volvo nyergesszerelvénnyel( tolatás egyenesen kb 100m, halszálkába betolatni jobbról balról. ezzel végeztével lezárult az egész felvételi remélem nem hagytam ki semmit. ez volt ugye 20.-án mondták hogy majd hívnak h felvettek-e, és elköszöntünk. 21.-én csöngött a teló h felvettek és hogy indulna az az 1hetes képzés kiválaszthatod melyiik héten szeretnéd kezdeni. én 25.én el is kezdtem, álltalába 8-15ig van tanítás naponta kivéve kedd meg pénteket mert akkor van a tesztvezetés az egy félórás vezetgetés ott pest szélén de CSAK traktorral!kedden ugy vezetsz ahogy te akarsz de azért szabályosan ha tanácsolhatom pénteken meg ahogy ők mondják illetve amit tanultál azon a héten a gazdaságos vezetésről. lényegében ennyi ez befejezödött 29.-én és én már 2.-án utaztam is ki németbe négykézbe ugye egy "profi" kolegával. én amugy 2 hónapot bírtam bár nem a céget hibáztatom hanem magamat mer nem tudtam csinálni ezt a nemzetközizést pedig ez volt anno a vágyam de hát nem az én világom pedig a fizu baromi jó volt még tanulóként is.

sok sikert neked. bocsi h hoszú volt meg kicsit érthetetlen de ez a valós

üdv"



2016. okt. 4. 19:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Waberer's-ről van szó.
2016. okt. 4. 19:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, én nem vagyok Wábereres, de azért azt hadd jegyezzem meg, hogy teljesen rossz úton jársz, ha az életedet a gyakorikérdéseken elhangzottak alapján próbálod meg megtervezni. Sem az orvosnál, sem a hatóságnál nem lesz az jó érv, hogy: de én a gyakorin nem ezt hallottam...


Amellett, gondolj bele, ha valakinek van egyszer már jogosítványa ("lefizetve a dokit"), teljesen természetes lehet, hogy bármelyik következő vizsgálatnál a színtévesztést már nem nézik, hiszen egy olyan anomáliáról van szó, ami az életed folyamán nem változik. Én végigéltem a hivatalos munkaviszonyos életemet, a munkahelyen évente vettem részt orvosi vizsgálaton, sosem nézték a színtévesztést, hiszen a pályaválasztáskor letiltották elvileg a színtévesztőket. Jogsim csak 40 éve van, annál sem nézték sosem időszakosnál.

2016. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én még a nagybetűs élet előtt állok, és ott kamionozni szeretnék...nem akarom elrontani az alkalmasságit az állítólagos enyhe színtévesztésem miatt.
2016. okt. 5. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!