Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másnak is volt ilyen problémáj...

Másnak is volt ilyen problémája autóvásárlás előtt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok dönteni, de nem csak márkában, hanem stílusban sem. Szeretnék sportosabb, feszesebb autót, de akkor fájna a szívem egy szép, kényelmes autóért. Ha kényelmeset vennék, akkor fájna azért, hogy miért nem sportosat vettem. Legyen nagy? De akkor nehezebb lesz normálisan leparkolni, nem mindenhol fér el normálisan egy böhöm nagy autó. Legyen kisebb? Mindenhol el fog férni, de akkor meg hiányozni fog a terpeszkedős böhöm nagy érzés. Nem tudom mit válasszak. Ha volt valakinek ilyen, végül hogy sikerült döntésre jutnia?
2016. szept. 20. 09:15
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

A lényeget még mindig nem látom, mennyi pénzed van rá? 100.000, 1000.000 vagy 10.000.000 ?

Nem mindegy, a millió alatti sportkocsikat hanyagold.Ezek már mind leharcolt példányok, és ha eleve kevés pénzed van a vásárlásra akkor az állandó buherálásra se lesz. A garázsban nézegetni az álló alfát meg nem sokértelme van. Ha többmilliód, akkor simám BMW 5 E60 vagy F10.

2016. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Kb. 1 millió lenne rászánva, attól is függ melyik lesz végül, de csak azok a típusok érdekelnek amiket írtam a kommentemben. Nem igazi sportkocsik amiket nézegettem, ráadásul a 2000 utáni celicák lógnak csak ki a sorból, az összes többi 99-es évjáratig van és azoknak másfél millió a teteje. A Toyota pl elég megbízható kocsikat rak össze, annyira nem félek attól, hogy állandóan szerelőnél lenne. A kérdésem csak annyi volt, hogy inkább sportos vagy inkább kényelmes?
2016. szept. 26. 07:05
 23/23 anonim ***** válasza:

Hogy mi kényelmes vagy mi sportos az sokszor egyéni elbírálás. Mert lehet egy sportosnak mondott autó neked kevés lesz vagy egy kényelmesnek mondott autó kényelmetlen.

A Celica egy jó kompromisszum csak akkor azt 140-150 le motorú változattal vedd meg hogy azért menjen is úgy ahogy kinéz mert okozhatnak balesetveszélyes helyzeteket pl kisautósok akik meg akarják mutatni a Celicádnak hogy kicsi a bors de erős. Kényelmesnek is mondanám az üléseit de alkati kérdés is mert lehet másnak kényelmetlen.

Sokan itt ajánlgatják a Audi-BMW-Mercedes autókat de ilyet csak akkor vegyél ha nem zavar hogy már azért bunkónak és önbizalomhiányos nyomikak tart a nép eleve bunkóbb része mert olyan autót veszel - ahogy az első is írta.

2016. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!