Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másnak is volt ilyen problémáj...

Másnak is volt ilyen problémája autóvásárlás előtt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok dönteni, de nem csak márkában, hanem stílusban sem. Szeretnék sportosabb, feszesebb autót, de akkor fájna a szívem egy szép, kényelmes autóért. Ha kényelmeset vennék, akkor fájna azért, hogy miért nem sportosat vettem. Legyen nagy? De akkor nehezebb lesz normálisan leparkolni, nem mindenhol fér el normálisan egy böhöm nagy autó. Legyen kisebb? Mindenhol el fog férni, de akkor meg hiányozni fog a terpeszkedős böhöm nagy érzés. Nem tudom mit válasszak. Ha volt valakinek ilyen, végül hogy sikerült döntésre jutnia?
2016. szept. 20. 09:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Ugy hogy a tenyleges igenyekhez kepest veszek autot. Ha egyszerre akarsz logikusan valasztani es azt is meg szeretned mutatni hogy mennyire onbizalomhianyos nyomi vagy (bmw, audi, merci, suv-ok) akkor nehez a dontes.


Te tudod hogy evente hany km-t mesz, milyen auton, milyen tavolsagra, mennyi csomaggal stb.

2016. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen csak a lényegről nincs szó,hogy mire kéne,mire hasznalnad,mennyit mennel vele..stb..
2016. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ezt ajánlani, mert indulatokat vált ki, de ilyenkor bizony egy 3mas BMW a megfelelő választás. Az ilyen öszvér, hogy sportos is, kényelmes is, pakolható is, de nem is egy nagy dög.

Mondjuk olyan dolog ez a sportos autóra vágyás, hogy hamar megunod a túl kemény futóművet, meg minden. 7 napból egyszer ha eszedbe jut, hogy most sportautó kell, a maradék 6 napon örülsz, hogy beülhetsz a kényelmes, csendes autóba. Ezért lett nekem is nagy, kényelmes sedanom, meg mellette egy sportmotor, ha néha rámjön a hoppá.

De amúgy komolyan, neked a BMW lenne a legjobb.

2016. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Válaszd a középutat. Az autóstanácsadók rá szokták vágni hogy Honda vagy Mazda mert a japánok általában könnyű és jó belső helykihasználású autókat gyártanak amiknek elfogadhatóak a menettulajdonságaik és emellett a megbízhatóságban is a jobbak között vannak.

Mondjuk a 3as BMWk se rosszak én semmiképp sem neveznék egy 3ast rongyrázó típusnak de igazi prémium dolognak sem és talán pont ezért. De BMWt azért ne vegyél mert tele van a piac külföldről hozott becsapós roncsokkal és nagyon könnyen a szivar rossz felén találhatod magad. Hondával vagy Mazdával nehezebb mellényúlni. Habár Mazdából is hozogatnak eladásra külföldről és ezért azokat is nagyon jól meg kell vizsgálni mielőtt megveszed.

2016. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
El kell döntened neked mi a fontos.Amugy egy szép sportos kombi szerintem megfelel a te kritériumaidnak.pl.Alfa 159,Bmw 3,Audi A4,Ford mondeo,Ezek eléggé sportosak emellett kényelmesek és rakodótér is vann bennük.Én valami ilyesmi választanák.Még azt kell eldöntened hogy milyen motorral akarod venni.
2016. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ismerős a dilemma ! Ez az, amikor az embernek igaziból egy Yaris is elég lenne, de mivel megteheti és az autókat is szereti, mindenfélét kigondol magának. Nagyon egyszerű a megoldás: több autót kell venni. Igaz, akkor kicsit öregebbek lesznek, de meg lehet csinálni okosan is.
2016. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mindenki olyat vesz amilyet szeretne. Én nekem is a nagy családi autó, kényelmes, pakolni lehessen bele rendesen. Sőt kirándulni is ha megyünk ne legyen probléma vele. Ami a lényeg meg hogy kis hely kell neki parkolni. Ezért vettem Peugeot Partnert. A sportosat köszönöm de nem. Egyszer vittek egy Opel Gt-vel. A fogam is kocogott , olyan a rugózása.
2016. szept. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 BiTOPro97 ***** válasza:
Mint a pro és kontra, krll ytni listát mi szűkséges vagy/és jó, és mi az amit el akarsz kerülni vagy/és rossz tulajdonság.
2016. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Azért azt nem ártana tisztázni, hogy mi számít neked sportosnak vagy éppen böhöm nagy autónak, na meg mennyid van rá.


Mert lehet példálózni, rengeteg típussal. Pl.: Ott az Astra G coupe, már 1 millió alatt kapsz akár 147 lóerőset is, sportos coupe megjelenés, elég tágas beltér és megy is. De szembe lehet állítani vele a VAG 1.8T-t, 150 lóerővel. De mehetünk feljebb, 1,5 millióig ott az Astra G OPC/coupe turbo vs. VAG 3.2 200 lóerő körül. De lehet neked a böhöm nagy egy A8, Phaeton méret, akkor eze mind kiesett, vagy van rá 500.000ed esetleg 5.000.000-d.

2016. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

A kis autó semmi szín alatt nem jó ötlet. Lehetőleg nagy bálnát, vagy buszt vegyél..az, hogy a parkolás nehéz, csak a vezetőt minősíti.


Mi a kisautót megbántuk, de nagyon. Már csak kisbuszban gondolkodunk. És tudunk parkolni is...bárhol.

2016. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!