Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül menyibe kerül egy...

Körülbelül menyibe kerül egy opel vectra B ilyen igényekhez?

Figyelt kérdés
Körülbelül mennyit szánjak az autóra ? Nem kell hogy tipp-topp legyen csak menjen őszintén nyúzni akarom . körülbelül 3-4 évig lesz meg addig kell egyben lennie . Kb ha 400-at szánok rá abból már kapok egy olyat ami 3-4 évig még autó. Ezen felül egy 70-es az átírás meg egy 100-ast szántam kötelező szervizre . (a nyúzást nem úgy értem hogy direkt meg akarom ölni de hétvégén kiruccanunk haverokkal akkor biztosan kicsit jobban meghúzatom és csak 5000-nél váltok el néha (nem folyamatosan csak amikor hu most odalépek neki egyet mert szabad az út) amikor úgy megyünk stb szóval ilyen fiatalság bolondság dolgokra is használva lesz az autó meg melóba fogok vele járni de pl ha szervizelni kell azonnal fogom vinni meg a kötelező cserék is meglesznek folyamatosan csak néha kicsit lesz vele őrülködve is . ) Azért ez az autó mert nagy erős és kell a hely . Félre ne értsetek nem direkt baleset veszélyesen vezetek nem szoktam sebesség határokat szegve menni akkor sem ha arra kérnek csak élvezem amikor kérünk a városból és vissza 3-masba és akkor kicsit had pörögjön az autó ameddig meggyorsul 90-ig :D

2016. szept. 14. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Neked nem kell autó, látszik a leírásból.
2016. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
3-sal 90-ig? Neked nem való kocsi...Meg minek kell 5000-ig vinni,amikor 3000 alatt kényelmesen fel lehet gyorsulni 100-ra?Még előzés közben se kell hogy felmenjen 5000-ig akkor meg ennek mi az értelme?
2016. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi,ha felhajtok egy autóútra vagy ha csak kiérek lakott területről és lehet menni,akkor én is 90-100nál váltom csak el a 3-ast.

Ha meg előzök vagy ha azt akarom hogy rendesen menjen, akkor 150-nél.


Arra való a benzinmotor hogy forgassuk,persze akkor ha értelme is van.

2016. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Veszel egy elfogadható állapotú Vectrát 400-ért, most rendberakod egy 100-asból ez oké. ÉS a következő 4 évvel mi lesz? 15+ éves autóról beszélünk, ha apróságok is, de azért kell rá költeni :D
2016. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ti hol tanultatok meg vezetni.Én még négyesben se megyek fel 90-ig.Erre még előzéskor sincs szükség kivéve ha a szembejövő túl közel van.Mi értelme van feleslegesen felpörgetni a motort?Ha versenyezni akartok akkor menjetek a Forma 1-be
2016. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
azt írtam is hogy rendbe lesz raktva ha elromlik mert mint emlitettem dolgozom folyamatosan és majd 3-4 év múlva addig gyűjtök lesz pénzem egy rendes autóra amire már vigyázok is .
2016. szept. 14. 22:30
 7/15 anonim ***** válasza:

"Nem tudom ti hol tanultatok meg vezetni.Én még négyesben se megyek fel 90-ig."


Az te vagy. Ha van olyan autód, ami egyesben is megy 90-et és úgy, hogy közben a szád tátva marad, akkor azért jó azt néha megkínálni.. :)

2016. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a jó ebben de ha ezt ti élvezitek akkor csináljátok.Biztosan jót tesz a motornak is
2016. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bírom azokat akik azthiszik hogy a magas fordulat káros....


7600-ig forog el,7 ezernél indul pirosba.

5000-nél van a nyomaték,6000-nél a teljesítménycsúcs.


Akkor miért is kéne mindig 3-4 ezren már váltani?


Nyomaték és teljesítmény csúcs között van a motornak a legoptimálisabb üzeme.Értsd ott kopik a legkevésbé.

2016. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hülyeséget írsz.Minél jobban kíméljük a motort annál hosszabb lesz az élettartama.Ha széthajtja valaki sokszor és feleslegesen a motort akkor hamarabb megy tönkre
2016. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!