Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A bal hátsó keréken lévő gumi...

A bal hátsó keréken lévő gumi nyomása körülbelül 1-2 hét leforgása alatt 1 barra csökken. Ez lehet defekt vagy inkább szelep?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek gumishoz. Én szelepre gyanakszom, gondolom ha sérülés vagy tüske lenne jóval gyorsabban engedne le nem több hét alatt.
2016. szept. 10. 10:24
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Nem tudhatjuk biztosra, a gumis megmondja. Nekem a csavar úgy ment bele hogy egyáltalán nem eresztett, mindössze hallani lehetett ahogy kopog.

Lehet ilyesmi is, lehet a szelep, de akár a perem is. Egy régi acélfelnin pl a perem volt rossz, ha pont úgy állt a kerèk akkor leeresztett, ha belemozdultam akkor pedig tartotta a nyomást

2016. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nalam egyszer ugy csokkent a nyomas, hogy ejszaka megtalatam egy baromi nagy godrot, belementem, es kicsit meghajlott a felni. aprankent szokott belole a levego
2016. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami kiszúrta a gumit, és még most is benne van. Ha tüzetesen átnézed a gumit akkor megtalálod. Lehet az egy vékony drótdarab vagy pici szeg is. Vidd gumishoz úgyis ő tudja csak rendesen megcsinálni.
2016. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!