Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül mennyi az össz...

Körülbelül mennyi az össz ktg. A küldöldi okmányokkal rendelkező autó honosításának?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Felesleges számolgatnod, csak úgy éri meg behozni, ha mélyen a piaci ára alatt tudod megvenni az autó. Ehhez persze óriási szerencse kell. Ha nem így van, akkor ne vesződj vele, semmiféle garanciát nem tudsz ráadásul érvényesíteni behozott autóra.
2016. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Johnny Bravo ***** válasza:

Mar kezdtem azt hinni,hogy héten nem lesz ilyen "mennyibe kerul egy kulfoldi papiros auto atiratasa csak ugy altalaban" kerdes!

Tovabbra sem tudunk ra valaszolni mivel kismillio dolgon mulik mennyi az ennyi,de ha ennyire erdekel a net tele van ilyen kalkulatorokkal ahol fillere pontosan ki tudod szamolni!

2016. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Felkiálltó jelek és okoskodás....
2016. szept. 6. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bravo kollegának igaza van és neki alacsonyabb a tolerancia szintje, mint másnak. Tele van a net ilyen cikkekkel. Én belinkelek egyet, ebből kiindulhatsz. Röviden: nem olcsó és a plusz költésgekkel együtt kalkulálj.

[link]

2016. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Felkiálltó jelek és okoskodás...."


A magyar nyelvtan 5 mondatfajtát ismer, ezek közül 3 végződik felkiáltó jellel, mi ebben a csoda, te kis bunkó?


Nem okoskodás, tények, csak néhány kérdező valami csodát vár. Már atóól is duplázódik a regadó ha eggyel rosszabb a környezetvédelmi osztálya. Igaz ezt magad is ellenőrizheted, csak meg kellene nézned egy kalkulátort. Tedd fel a kérdést az ezotéria rovatban ha jóslást akarsz!

2016. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Soha nem vettem még autót még külföldi okmányokkal és imserősöm sincs,aki ilyesmivel foglakozna.... ez a weboldal pedig kérdésekre van kitalálva, de ha neked ennyire alacsony a tolerancia küszöböd, hogy csak így tudsz reagálni akkor maradj csöndben! Honnan a rákból kellene tudnom, hogy erre kalkulátorok vannak kitalálva és nagyon sok mindenen múlik a végső összeg???

Nem én kezdten el kioktató hangnemben írogatni,csak a kioktató stílusra reagáltam, de ahogy látom a a kritikát nehéz elviselni, na de teljesen mind1 hozzá kell szokni, hogy ez Magyarország és nálunk így mennek a dolgok...

2016. szept. 6. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
kérdező ! Ez a "ez Magyarország" szöveg teljesen felesleges. Kaptál rendes választ is, nem köszönöd meg, akkor kezdjem el én is ? Egyébként igazad van, ez ilyen oldal. Lehet kérdezni és a válaszok meg olyanok, amilyenek. Egyébként ha a google-be ütöd bele a keresőszavakat, már meg is tudtad volna, hogy hol vannak a cikkek, kalkulátorok. Szóval nyugalom és bátran keress rá, vagy legalább a linkelt cikket olvasd el.
2016. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Honnan a rákból kellene tudnom, hogy erre kalkulátorok vannak kitalálva és nagyon sok mindenen múlik a végső összeg??? "


Csak el kellett volna olvasnod a második választ, nem bunkózni a felkiáltó jelek miatt, te szerencsétlen!

2016. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én németből költözöm most haza. Kicsit beparáztunk ettől a merényletektől. Szóval itt most vettem házacskát, szép kis kerttel. Bejelentkeztem ide, itt fogok élni hazámban. 15 évig éltem kint. Szóval a kocsimat szeretem és nem akarom eladni. Honosítani szeretném én is. 1.6-os benzines, 74kW-os a drágám, 14 éves. :D
2016. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!