Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy komplett jogsi, bukás nélkül?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy már tudok vezetni és a kresszt is tudom, egyedül talán az elsősegéllyel lehet probléma, mert azt sohasem gyakoroltam de azt meg mentanulom majd és megy majd az is. Tehát vezetni már tudok, csak ezt hivatalossá is kellene tenni, hogy kimehessek a közutakra.

A kérdés újra annyi lenne, hogy mennyibe kerül átlagba egy jogsi bukás nélkül manapság?

(Faluba lakok és azért, hogy árajánlatot kérjek nincs kedvem buszra pénzt kiadni ezért kérem a segítségeteket.)


2016. szept. 9. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
180 a minimum, pótórák+bukás nélkül.
2016. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy valaki tud vezetni es a vizsgan is atmegy 2 kulon dolog.


Amugy valtozo, hogy hol teszed le, 180-bol tuti kijon, igazabol nekem kb 8 eve olyan 120 korul volt az egesz.

2016. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Nekem bukás és pótórák nélkül 200volt. Akcióban volt az elméleti oktatás, olcsóbb volt mert az utolsó volt abban az időszakban.

Egyébként 180-240között mozog, sulija váltogatja.

2016. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
nekem 188 ezer forint volt az egész vizsgástul mindenestül és elsőre átmentem mindenből mivel hasonlóan voltam mint te . az elsősegély meg akkora idiótaság ... attól kicsit se aggódj semmit se fogsz tanulni és számonkérni se normálisan fognak ott nem lehet megtanítani valakinek hogyan ments életeket 3 órás gyorstalpalóba annyira jó hogy megtanulsz egy stabil oldalfekvést csinálni meg az újra élesztést (amit ha megpróbálnád valakin végrehajtani max eltörnéd pár bordáját vagyis az emberek 80%-a kb így lenne vele) számonkérésnél meg az agyalapi csontra rámondtam hogy agytartó csont azt le se szarták .
2016. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 9. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!