Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányszor húztak meg forgalmin?...

Hányszor húztak meg forgalmin? Valamint miért? A PÁV 5 bukás után milyen? (Csak infó képpen).

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon aki bukott ha lehet. Köszi. :)

#gdgjnvf
2016. szept. 3. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

A nőket csak egyszer szokták...

...hogy átmenjenek.

2016. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer se. A Pav meg gombnyomkodós hülyeség. Talán a reakcióidődet meg a monotonítás tűrő képességedet nézik. 20x felvillan valami jel aztán 1xegy másik és mindig arra kell kattingatni. Mindegy valami ilyesmi. 90%-ban át szoktak menni rajta az emberek.
2016. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer.

Városban kétszer két sávos úton haladtunk. Én a szélső sávban mentem. A sávom útfelbontás miatt le volt zárva, azért szépen kitettem az indexet, belenéztem a tükörbe és átsoroltam, mivel a közelemben nem volt másik autó. Utána szépen letudtuk az útvonalat, sőt a vizsgabiztost még ezen felül több helyre is el kellett vinnem, hogy a magánügyeit tudja intézni. Utána mondta, hogy találkozunk legközelebb, ugyanis szerinte mikor átsoroltam, a mögöttünk jó 150-200m-re 50km/h-val jövő Trabant már kitette az indexét, ezért állóra le kellett volna fékeznem és megvárnom míg utol ér és elmegy.

Természetesen belenéztem a tükörbe és emlékszem, hogy nem indexelt. Ráadásul olyan messze volt, hogy semmilyen módon nem zavartam. De videofelvétel nem készült, a szavam pedig semmit nem ért egy vizsgabiztossal szemben.

Felfogtam úgy hogy ez is csak pénzbeszedésre ment.

Második alkalommal más vizsgabiztost kaptam és hibapont nélkül mentem át. Azóta 16 éve vezetek, ez alatt lassan a fél millió km meglesz és se koccanásom, se büntetésem nem volt még.

2016. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!