Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennetek egy 14 éves...

Megvennetek egy 14 éves benzines 1400 cm3-s 4-es Golfot 210000 Km-rel friss 2 év műszakival 1750 Euro-ért?

Figyelt kérdés
Az autó jó állapotban, meg volt kímelve, az egyetlen ami sántít a 210000 km, és akkor még ott a kockazat hogy ha vki mar visszatekerte az órát akkor lehet hogy több is van benne. Németországban egyik helybéli illető kínálja.

2016. szept. 11. 07:50
1 2
 11/15 anonim válasza:
nem kell félni a sok km-től. persze, ha választhatsz akkor nyilván kevesebb km-rel..de ha megkapta a műszakit (tegyük fel nem azért, mert a pisti ismeri a janit aki megtudja oldani egy 100asért bárkinek) akkor azzal az autóval nem igazán lesz különösebb baj. persze, nem új autó, de ennyi idős autónál ez a km a valós, a legtöbb amiben 100 körül van, vissza van tekerve, ebben biztos lehetsz. ha az autó szép állapotban van, nem csörög-zörög akkor nyugodtan megveheted. ha nem hanyagolod el ezek a motorok kimennek a világból is :)
2016. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Tomcatters ***** válasza:
Jók a benzines 4 golfok .De viszont egy dolog miatt nem veném meg.... az pedig az 1.4-es motor, minimum 1.6 :) Esetleg ha van lehetőséged nézzél körbe a piacon hatha talalsz 1.6 is
2016. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tomcatters ***** válasza:
Ja... most olvasom,h az egyetlen amit meg tudsz veni ... akkor hajrá,bár kicsit vérszegény lesz szerintem:/ De nem akar mindenki száguldozni :D
2016. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a soksok kommentet.


Még annyit hozzátennék az 1200-1300 Euro-s ugyanilyen 4es Golfokhoz a mobile.de hogy Németország keleti részén a volt NDK területeken ahol én vagyok ott kicsit más az autopiac mert kevesebb penzuk van az embereknek es messzebb vannak a nagy autogyarak, ezert kicsit dragabbak a ahsznalt autok.

1300 Euro-ért lehet jó 4es golfot friss 2 ev muszakival (vagy mas tiousu autot) venni, de azert nagyon meg kell küzdeni mert keves ilyet talal az ember es szinte csak maganszemelytöl elkepzelehtö, a kereskedesek dragabbak. A nyugati német reszröl nincs tapasztalatom.


Illetve errefelé egy egy jó állapotú autó 1300Euro-ért úgy elmegy mint a füst ezert gyorsan is kell lenni...

2016. szept. 11. 13:26
 15/15 A kérdező kommentje:
Tomcatters, nekem eleg lesz az 1.4-es motor egyelöre, mert a biciklihez es a buszhoz kepest az is nagy előrelépés:)
2016. szept. 11. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!