Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Smoke and charm ennek mi az...

Smoke and charm ennek mi az értelme? :D

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok hogy bizony ám a járművek sok füstöt eregetnek ami a vidéki utakon még nem is akkora baj mert szétoszlik de a városban ahol megreked a levegő ott szívják az emberek. Nem csak a gázolajos autók füstölhetnek hanem az elhanyagolt benzinesek is. Teljesen smoke ellenes vagyok [link] Egy se füstöljön.
2016. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Mi az a smoke and charm? Egy klub ahol a szellemileg leminősítettek összegyűlnek. Sleeperem van, vw 1.9 tdi, mégsem vagyok és sosem voltam tag. Nincs leültetve az autóm, nincs rajta "ez dízel te... " matrica sem, nincs 20as felnim és angeleyes lámpám sem, és nem vetem meg a többi autógyártót.

Viszont majdnem kétszer annyi lóerőm van mint a gyári érték, és még több nyomatékom. Úgy van megcsinálva a kocsi, hogy a kpm-en nem buknék le ha félreállítanának. Nem kormol 1baros nyomás alatt egyáltalán. Ha odalépek akkor viszont jönnek a dementorok, ez van. Nehogy azt higgyétek, hogy egy széttekert turbós benzinesből teletubbies dalok jönnek, vagy egy 200 lovas szívóból rózsaillat pufog ki. Volt olyanom is, igen sokkal jobb amikor a nagynyomású benzinpumpa kajakból tolja be a naftát a hengerekbe és hátul lángol meg jön ki a rittyó ugyanúgy. Ébredjetek már fel.

Nem a dízel autóktól fog kipusztulni az élővilág hanem a gyáraktól pl. kishazánkban nem is messze gyártják a kólás és egyéb műanyagpalackokat, permanens lángolnak a kéményeik és ez csak egy a sokszázezer ilyen erőműből a világon,ott vannak a szemétégetők, a műanyagfeldolgozók, a gumigyárak etcetera.

És akkor ha már dízel, ott van minden egyes haszonjármű, kamion és busz. Szerinted a 30éves ikaruson mennyi részecskeszűrő van, vagy a németországban leselejtezett mercibuszon. No meg a sok kétütemű robogó ahol szinte kiesik a kipuból a mutra, kijön a pizzafutár, járatja kicsit a ház előtt és a gyerekeid gyakorlatilag már meg is fulladtak a kutyáddal együtt.

Az a baj önérzetesek vagytok és általánosítotok egyből. Vegyünk mindenkit egy kalap alá. Pl. Aki elektromos autó párti, szted ha mindenhol elektromos autó lenne nem kéne megötszörözni az elektromos áram termelését? Mert ugye az áramot az egyszarvúak fingják bmeg, nem az erőmű termeli.

Szidjátok csak a dízel autókat, sokkal jobb a kisköbcentis turbó benzin aminek 80ezer kilométer után akkora olajfogyasztása van, hogy rámegy a gatyád is. És persze az nem a kipufogón át távozik amikor kéken füstöl meg fehéren.

Dilettánsak vagytok. Utána kéne járni dolgoknak, nem csak a tévé előtt bambulni, meg könyveket kéne olvasni nem csak az origót meg a hvg-t.

2018. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 Szvsz nem azzal van a gond, hogy padlógázon alacsony fordulaton kormol hanem hogy egyenletesen haladva tartott gázon is kormol és ezek az autok nem S&C autók java része. Ezt mind úgy mondom hogy több mint 400e km-t futott tdi-t hajtok ami nemigen kormol max a -fokokban első indításkor.
2018. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

#13 Ha egyenletesen kormol gázállástól függetlenül akkor ott gond van. Egyetértek. Speciel a s&c-vel az a gondom, hogy elrontják az egészet azzal ahogy előadják magukat mint közösség. Nekem pl az ugrik be elsőre ha hallok róluk, hogy "na megint ez a pronyó bagázs"..

Nem tudnak viselkedni és amiket az autókkal csinálnak komolytalanná teszi a dízel autókat és tulajaikat. Bárhová megyek egyből rajtam van a bélyeg és szégyellem magam, mert az első ember egyből "te is ilyen szókensármos vagy?"

Volt idő amikor odamentél bárkihez a hajógyárin, hogy "gurulunk egyet?" kérdezték "mid van?" mondtad tdi és az volt a válasz "áá akkor nem".

Ma meg annyi a szarul megcsinált dízel, hogy kicsordul a könnyem. Robbantott gumikkal, felniperemen guruló, rommáültetett, izlésficamos hulladékok olyan messze a motorsporttól amennyire lehet. Szégyen.

2018. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!