Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme elmenni frissítő vezetésre az oktatóhoz?

Figyelt kérdés

2 éve van jogsim, ez idő alatt 2x vezetem, szóval teljesen kimentem a rutinból, főleg városi utakon mennénk hogy az ottani forgalmat szokjam és a váltást, kreszt meg tudom azt nem felejtetem el.

Igazból tudom hogy ez a pár óra amit el fogok tölteni az nem lesz elég.


2016. júl. 12. 21:15
 1/7 szántóvető ***** válasza:
nincs egy férjed sem aki ráérne?ha nincs akkor vegyél pár órát,talán segít visszarázódni ill az önbizalmad nőni fog kissé.(padlózgatni se felejtsd el a gépet és pár kanyart bevehetnél sportosabban.)
2016. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van értelme, én is vettem jó néhány órát, mielőtt nekiálltam Bp-n vezetni, hiába volt meg a jogsim. És még akkor is eléggé bizonytalan voltam, csak akkor mertem eleinte vezetni, amikor valaki mellettem ült.
2016. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van. Én a budapesti lakosok testi épsége érdekében min. 50-60 órát javasolnék mielőtt egyedül a volán mögé ülsz úgy, hogy 2 éve van jogsid és 2x sikerült ez idő alatt vezetned. Gyakorlatilag 100%, hogy mindent elfelejtettél.
2016. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Túlzás az 50-60 óra.


Gyakorold a KRESZ-t a programmal (ha kell elküldöm a legfrissebbet) majd ha már jól mennek a kérdések lehet elmenni vezetni. 3-5 óránál többet felesleges venned.

2016. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem túlzás az 50-60 óra szerintem, én kb. annyit vezettem jogsival, mire autóba mertem ülni egyedül. Bp-en simán kellhet ennyi. 3-5 óra alatt mennek két kört a környéken, és ennyi. Azért látom a friss jogsisokat, hogy a jobb kezes utcák miatt izgulnak, pedig ott csak egyfelé kell figyelni, nem úgy, mint egy soksávon úton vagy egy híd lehajtójánál, hungáriás felüljárónál stb.
2016. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is túlzás, legalábbis számomra az, 3~4 óra szerintem elég lesz és ha nagyon trén megy akkor beszélhetünk anny óráról. Köszi a válaszokat.
2016. júl. 12. 23:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 3-4 óra kell, ami kb. 2 alkalom, akkor viszont tényleg fölösleges. Ez idő alatt az oktató autóját sem ismered ki.
2016. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!