Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért isteníted a Simsont?...

Miért isteníted a Simsont? Vagyis inkább miért írod oda minden robogós kérdésbe?

Figyelt kérdés
De rohadt unalmasak ezek a simson mániások. Szeresd, imádd, de ne mondogasd h az az űber király. Attól , hogy ha ráülsz a tank a lábad között van, és van váltó, kuplung, attól még rohadtúl semmi köze egy IGAZI MOTORHOZ! A SIMSON iszonyat elavult nevetséges technikáju, legalább 30éves konstrukció ami új korában se volt nagyszám. Arról nem beszélve, hogy gyári alkatrész hiányában (ami ugyanúgy nem túl komoly), csak ócska utángyártott cuccok vannak hozzá, amivel max ideiglenes oldassz meg egy gondot, de SIMSON olyan hogy mindig van vele valami gond. Volt 2 simsonom is, mindkettő jó állapotú, szépen egybe voltak, mégis mindig volt valami bosszantó ami tönkrement. Nem is értem minek robogóval hasonlítani. Robogó az sokkal modernebb, különolajzás, vízhűtés, önindítő, automata szivató, tárcsafék, stb. És ha robogóm van szerinted nem tudok váltani? Mire adták akkor nekem az "A"kategóriát hmmhmm. Tehát ha 50es kis szaladgálos moci kell, tökéletes hozzá egy robogó. Simson marha jó ha szerelni akarsz megtanulni, vagy esetleg váltani megtanulni. De ne istenitsd máááááár.
2010. ápr. 21. 10:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem bírom a robogókat:)
2010. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
A robogót még véletlenül sem nevezném motornak, inkább egy tuning elektromos bicikli. Gondold csak végig egy simson 30 év múlva is motor, egy robogó 30 év múltával hol lesz?
2010. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
SIMSON= FOS!szar! fel kéne robbantani az összeset
2010. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az volt, hogy szerinted a robogó motor-e.
2010. ápr. 21. 12:43
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
utolsó te csak menj visza pcman-ezni és ne szólj a nagyok dolgába
2010. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
temegrohadjmeg b*zi simpsonos!
2010. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ne öljétek egymást, érveljetek!
2010. ápr. 21. 13:44
 8/21 anonim ***** válasza:
simson nem simpsonXD simpson család van de ez simson
2010. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a robogós társadalom agyrésze mára csupa fiatal, akinek nem boltbajárásra kell a robogó, hanem mert váltani nem tudnak, a szereléshez meg hülyék.És előszeretettel nézik le a Simsonokat, mert nem modern motor.

És kit érdekel?Nekem másfél éve van simsonom, az elején voltak bajok, de már vagy 4 hónapja hozzá se nyúltam.

2010. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nagyrésze*(bocs elírtam)
2010. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!