Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri 125-ös sportmotort venni?

Megéri 125-ös sportmotort venni?

Figyelt kérdés

Még 2 év mire megkapom a Korlátlan jogsit,most egy 125-ös MZ-m van,de nem tudom,hogy megérné-e erre az időre venni egy 125-ös sportmotort.Az MZ már kevés,de szerintem egy Aprilia RS vagy egy Cagiva Mito se járna be sokáig.

Max 300.000Ft-ot szánnék rá.


2010. ápr. 18. 10:55
1 2 3 4
 31/33 bumbi02 ***** válasza:

Most akkor ha Van egy 27 KW-s Mito, ami elég gyakori, nézz utána használtauto-n vagy akárhol, akkor azt csak A jogsival vezethetném? Mer 24 KW-ig van az a Korl, A1 meg 11ig ha jóltudom. GOndolkozzatok emberek. Ha nem lehetne A1el vezetni , miért lenne 125 ccm?


mit nem lehet érteni... hogyha 27kw-s a Mito-d akkor azt A1el nem fogod vezetni, mert az A1 125 ccmig és 11kw-ig szól... hogyha papiron viszont 11kw akkor vezetheted bár ez ugye nem legális dehát az ilyenek 90%ának hamis a papirja... ennyire egyszerü az egész minek akartok vezetni hogyha még a kreszből ilyen alapokat nem tudtok?

2010. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Faternak a Mito-ja 125 cc-s! Nem tudom,hogy kw-s de 190 neki a vége gyenge hátszéllel! Én lazán elvezetem A1 es jogsival és a rendőr szart se szól..! Nem fogják átnézni a motort! Pás
2010. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 bumbi02 ***** válasza:
h ha 190 a vége akkor biztos nem 11kw... és előbb irtam hogy papiron lehet 11kw-s a rendőr nem fogja lemérni ott helyszinen a teljesitményét a motorodnak.. papiron 11kw jogsid A1es azt mondja oks mennyé...viszont h ha 125 ccm és papiron is annyi amennyi (kb 24-25 kw) akkor viszont A1es jogsival nem vezetheted..aminek van is értelme szerintem.. hisz nehogymá 16 évesek száguldozzanak 190el...
2010. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!