Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv, napokban lecseréltem az...

Üdv, napokban lecseréltem az autómat egy ujabbra, ebbe viszont érezhetően nagyobb a motorfék az baj?

Figyelt kérdés
Mitől függ ,vagy mitől lehet nagyobb esetleg szorulhat a dugattyú nem megfelelő motorolaj miatt ?
2016. márc. 20. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Kissé túlspilázod a dolgot. Nincs annak semmi baja.
2016. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem,hogy igazad van és nincs elkopva vagy más szerkezeti baj amitől szorulhat
2016. márc. 20. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani. De más gyártó, más konstrukció, motor, váltó, difi, más áttétel... Ha szorulna dugattyú, akkor indítani h tudna az indítómotor???
2016. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ha az segít az esetleges tovabbi válaszok megadásában

Előző autóm egy 1994 1.3 swift gl volt amit cseréltem egy 2004 es 2.0 16v literes nissan primérára

2016. márc. 20. 12:20
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Mint írták másik autó, másik motor, stb, tehát nem csoda ha más a motorfèk is.

Ha szerinted túl sok, akkor próbálgasd. A motornak nincs semmi furcsa hangja? Ha szorulna valami, akkor annak lenne hangja rendesen. Gyorsulni normálisan gyorsul? Esetleg nem valamelyik féked van berohadva? (épp csak mozdítsd meg az autót, dobd ki üresbe és figyeld hogy hogy áll meg, érezni fogod)

Üresben kicsit pörgesd fel és engedd el a gázt. Ha valóban szorulna valami, akkor a fordulat le kellene zuhanyjon.

2016. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nemvettem észre ,szerintem nincs furcsa hangja elsőre indul alapjárata is egyenletes ugy 700-800 kőzött van átlagba .. fékre gyanakodtam,de megnéztem nem forró meg semmi csak egyszeruen szokatlan az érezhetően nagyobb motorfék ,ezért kezdtem el gyanakodni ,hátha visszafogja valami ,most kipróbáltam üresben is szépen kigurul

Viszont az önindító kicsit súrlódó hangot ad ki minden egyes indításkor,de elsőre indul mindig

2016. márc. 20. 13:20
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Az a súrlódó hang szerintem az automata szivató lesz ami bőg 1-2 másodpercig amíg be nem melegszik eléggé az égéstér.
2016. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1,3 és a 2 közti különbség a fura neked!
2016. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem,sajnos a súrlódó hang egyértelműen az önindító köszörül :/

Az 1.3 tól a 2.0 literesnek nagyobb lenne a motorfék ?

2016. márc. 20. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb motorral esélyes hogy nagyobb lesz a motorfék.
2016. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!