Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire számítsak, ha ezt írja...

Mire számítsak, ha ezt írja ki a postázó cég: held by custom?

Figyelt kérdés

Nikotinos e-liquidet rendeltem innen: www.fasttech.com

Nem igazan ertem mit jelent. Valaki tapasztalat?



2016. márc. 16. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Vámnál megfogták, esélyes hogy fizetni kell valamennyi vámot, hogy továbbengedjék.

Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága

1095 Budapest IX., Mester u. 7.

Levelezési cím: 1450 Budapest, Pf. 109

Telefon: 06-1-456-9500

Telefax: 06-1-456-9525

E-mail: vpop.opktitkarsag@vam.gov.hu

2016. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy sikerült a Közlekedés - Autók, motorok kategóriába belőni a kérdést?
2016. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Benéztem mert most, hogy mondod elfelejtettem kategóriát beállítani, és gondolom ez az alap amibe berakja :D


És nekem erről küldenek majd levelet, vagy csekket vagy nekem kell őket zaklatni? Csak mert gondolom nem ok nélkül küldted el az elérhetőségi infókat.

2016. márc. 18. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem várnék, már felhívtam volna őket hogy mi a helyzet.
2016. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na szoval felhivtam oket. Azt tanacsolta az ugyeletes, hogy mivel mar nincs bent senki illetekes, keressem fel a futar ceget es erdeklodjem meg, hogy hol allitottak meg a csomagot. Na ez nem lehetseges valami egyszeruen mivel a futar ceg kinai (singapore post).

Meg azt ajanlotta, hogy hetfon keressem ujra a navot hatha tudnak jobbat mondani. :(

2016. márc. 18. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk pénteken hat után ne csodálkozz ha nem mész sokra :)
2016. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na akinek hasonlo helyzete van, az varjon :D komolyan... a kerdeshez egy hetre megjott a csomag es ennyi :D nem ertem a dolgot de nem is erdekel ;)
2016. ápr. 1. 07:22
 8/8 anonim válasza:
Én telefont rendeltem aliexpressrol es jelenleg nekem is ezt irja a ceg, igy felek hogy nekem kell fizetnem vamot, mivel a telefon 166.99$ de remelem nekem is megjon, egyebkent ha 40€ alatt van, akkor elvileg vámmentes
2016. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!