Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift küszöb csere.1999...

Suzuki swift küszöb csere.1999 eléggé elrohadt a kűszöb és a taposo lemezt is hegeszteni kell. mire számitsak. én rendelném hozzá a szaki csinálná. Mit rendeljek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ajtokuszobot. Bemesz szakihoz, megnezi mi a helyzet, és megmondja mit rendelj, vagy akár bontoban is ki lehet fogni, egy-egy jó ajtokuszobot.
2016. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit a szaki mond.

Különben az lesz, hogy azt meg minek hoztad.

Erre nem is olyan kell.

Az nem az a méret. stb.


De legjobb ha az rendeli aki csinálja, nekem még csak olyan volt.

2016. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Árba hogy fog fájni nekem?
2016. márc. 3. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészmadár lenni,de ahol a küszöb cserés,és a taposót is foltozni kell,ott lesz még bőven azon kívül is javítani való.Sajnos ez általában csak akkor derül ki,mikor a belső tér(ülések,padlószőnyeg..stb)ki van pakolva.Switről lévén szó az első kereszttarót(első lökös alatt)is érdemes átnézni,~15 éves kor fölött általában sajnos cserérett.Nem tudom a mesternek mennyire fog vastagon a ceruzája,de egy ilyen mutatvány kb 50-60e Ft alatt ritkán szokott kijönni.
2016. márc. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A taposók és az alváz kihegesztése, valamint az alvázvédelem 70 ezerbe fájt. A küszöbökhöz hozzá sem nyúltak. A küszöböknek úgy érzem mindegy, már jön ki rajtuk a rozsda, hát még belül mi lehet. Azokat majd ha eljön az ideje, megcsináltatom, aztán nyakon lesznek öntve üregvédővel. Az egésznek semmi értelme sincs üregvédelem nélkül, pár év múlva ismét lehet küszöböt cserélni. Az első kereszttartó rozsdás, de még menthető volt, befoltozták és alvázvédőzték. Ez is benne volt az árban. Swift, 2000.
2016. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!