Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit képzel a Ferrari?

Mit képzel a Ferrari?

Figyelt kérdés

volt egy cikk hogy valaki átalakította a ferrariját, a ferrari meg fenyegetőzik hogy alakítsa vissza gyárira.


miért is? kifizetett érte több száz ezer eurót és nem csinálhat vele amit akar? akkor hogy is van ez? meg vettem vagy nem vettem? ha akarom aláaknázom és felrobbantom a fa*ba. mi az hogy majd mr. ferrari mondja meg mit csinálhatok vele. azt csinálok vele amit akarok, én nem alakítottam volna vissza a gyerek helyébe, hanem megnéztem volna kit utál a ferrari, megveszem az ő modelljüket, az orruk alá dörgölöm, az átalakítva hagyott ferrarit meg felrobbantom a bús p*ába, majd bemutatok nekik hogy viszont sohanemlátásra barmok.



2016. jan. 31. 09:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm, megvan a kérdésemre a válasz! (4-es komment)
2016. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kicsit menő,Nagyon menő,Közepesen menő vagy esetleg Aranka te vagy az?!?!?
2016. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tudod mikor valaki vesz ilyen autót aláír pár szerződést és papírt is. Aztán lehet valamelyik lapon apró betűs részben ott van az is, hogy a márka megítélésére nem pozitívan ható módosítások ellen joga van a gyártónak fellépni... innentől kezdve máris jogos a dolog.
2016. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A szövegedből ítélve szerintem még nem is láttál Ferrarit, nemhogy vezettél volna, méghogy neked Ferrarid.. na persze.
2016. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 veterán vas ***** válasza:
43%

Pont így jártam én is!

Vettem egy ilyen ótvar ferrerót ;) vagy mit, és beálltam vele a csűrbe a trágyadomb mellé. Háááát képzeljétek, el, jött a süket digó és azt mondta följelent, mert megalázó helyen tartom az autót. Mivel nem akartam nemzetközi botrányt, inkább eladtam. Most újra az öreg kétütemű warnyúval pöfögök, de nyugtom van , nem fenyegetnek az olasz ügyvédek. :D

2016. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!