Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Maserati, Ferrari, Aston...

A Maserati, Ferrari, Aston Martin stb márkák miért és hogyan lettek ennyire menők?

Figyelt kérdés

Azt még valahol meg tudom érteni, hogy az innovációt-kinézetet meg kell fizetni és ezért kerülnek egy átlag autó több tíz szeresébe... de azt nem tudom megérteni hogy hogyan alakult ki ekkora kultusz ezen márkák körül ? Még reklámra sem költenek mégis MINDENKI tudja mik ezek és h csak milliárdosok tehetik megvenni ezeket stb...


Hogy sikerült ez nekik ? Egyáltalán mit tükröz pl a Maserati ? Azon túl, hogy milliárdos a gazdája.


2015. nov. 29. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyers sportautók voltak ezek, a versenyeken elért eredményeik miatt lettek híresek. Aztán persze részben még ma is azok, de lassan melléjük nőtt a luxus érzés is.
2015. nov. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ferrari az Ferrari, én sem tudom miért alakult ki minden laikusban, hogy a legjobb autó, de ez ilyen.

A Maserati sem manapság lett ilyen jó autó, hanem már 30 évvel ezelőtt is nagyon gyors sedanokat és kupékat csináltak, amelyek súrolták a luxus szintet, de a márka történelme még régebbre nyúlik vissza. Egyébként Ferrari kötődése is van. És gyönyörűszép autókat csináltak mindig. Tehát a márka kultusza már rég kialakult, nemcsak most.

2015. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok milliárdos, mégis egy 1997-es Maserati Quattroporte tulajdonosa vagyok. 10 éve vettem Olaszországban, azóta használom, nem tudok megválni tőle. Én nem villogni akarok vele, csupán nagyon tetszik és imádom vezetni.
2015. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!