Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az olasz luxus autók, Ferrari,...

Az olasz luxus autók, Ferrari, Maserati az egyéniséget, a karakterisztikát, a szépséget tükrözik, Bentley az eleganciát, a Porsche (Panamera) mit tükröz?

Figyelt kérdés
HA nem világos a kérdés, megpróbálom megfogalmazni máshogy!
2014. jan. 17. 18:39
 1/10 anonim válasza:
84%
már bocsi de sztem ezek azt tükrözik hogy ki vagy tömve vastagon pénzzel,ha rendelkezel eggyel.az egyéniséget nem boltban árulják.
2014. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Persze, világos hogy nem az autótól leszel egyéniség és valaki az életben, hanem a belső értékeid tesznek azzá, ha tesznek.


Csak a kérdés kedvéért vonatkoztassunk el ettől, csak az autókra koncentrálva. :)


Köszi!

2014. jan. 17. 18:49
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Nos, elég nehéz elvonatkoztatni. Mivel autók-motorok topicban vagyunk, nem félek felhozni a teljesítmény-nyomaték arányt. Azokat se lehet egymástól elvonatkoztatni.


De azért megpróbálhatjuk:

-Ferrari: Sebesség, legfőbb ellenségei: idő és a magyar utak

-Maserati: Nyugodtság, letisztultság, mindemellett szépség és sebesség.

-Bentley: Nyugdíjasfuvar, elegancia, kevésbé feltűnő.

-Porsche: Egyéniség, jelentős múlt, státusz

-Porsche Panamera: A Porsche megtagadója.


Ez mind az én véleményem, nem szükséges emiatt lepontozni. :)

2014. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Teljesen egyetértek.Az olasz luxus autók tükrözik a mérnöki eleganciát,a mérnöki tudást,az alkotói egyéniséget, szabadságot. A Porsche szintén egyedi módon közvetíti megalkotóinak mérnöki tudását és precizitását.De az utóbbinál már nem érzem a feltörekvő szabadságérzetet. Itt már kicsit előjön a kötöttség, a rangsorban való előre törekvés.
2014. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A Porsche nem jó ?!
2014. jan. 17. 23:10
 6/10 anonim ***** válasza:
De jó, csak én speciel nem tudom mit keres az "olasz luxusautók" felsorolásod közepette. Bár a Bentley se épp olasz.
2014. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát, hogy a Porsche mit tükröz.. mert ezek tükröznek valamit...
2014. jan. 17. 23:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy tükrözzön valamit. Az általam fentebb leírtakon kívül még az eredetiséget sorolnám a Porsche-hoz.
2014. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért sosem tetszettek az olasz autók. Nem vennék se Ferrarit, se Maseratit. A Bentley elegáns, de annak sem érzem úgy igazán a rezgését, kipróbáltam a GT Cabriot. Porsche Panamera GTS-t vezetek és valójában nem igazán értem, hogy miért vannak ennyien ellene. Nekem a német autók jöttek be mindig, Porsche, Mercedes és Audi. A Porsche mindig nagy kedvencem volt, de nem két üléseset akartam, a Cayenne pedig nem jött annyira be, ezért döntöttem a Panamera mellett és nem bántam meg, nagyon szeretem. A barátom szerint ez a kocsi dominanciát sugároz. Engem ez nem annyira érdekel, nekem az a fontos, hogy kényelmes, gyors és egy élmény vezetni.
2014. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsumilan válasza:
A Porsche a b0zik autója!
2019. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!