Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik éri meg...

Pro skill hUn kérdése:

Szerintetek melyik éri meg jobban? Porshe Ferrari ff vagy egy lamborghini huracan. Megbizhatosagra gondolok ezalatt.

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 01:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a porshe szot nem szántam oda.
2015. dec. 20. 01:55
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Ha magyar vagy akkor egyik se, mert napokon belül kopogtatni fog nálad a NAV, hogy honnan van Neked ennyi pénzed, hogy ilyen kocsik után érdeklődj. Kivéve persze ha az országházban dolgozik. Amely esetben a válaszom a Lamborghini. A Ferrari sokkal "kényesebb" jószág és lomhább is, habár a kinézete jobban tetszik az embereknek mint a huracané.
2015. dec. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 dirtboy ***** válasza:

ebben a kategóriában azért normál használat mellett szerintem egyikkel sem lehet probléma.

nekem huracan kellenen ezek közül,a formája is szerintem baromi jó.

2015. dec. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Ferrarival járok dolgozni, asszony a boltba viszont lamborghinivel megy, azt mondja, könnyebb vele parkolni.


Megbizhatósági gond igazából egyikkel sincs, kb. kéthavonta jön ki a szerviz, mert ugye a magyar utak nem tesznek jót neki. Olyankor átnéznek mindent.

2015. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2:

jó nagy hülyeséget írtál. Szerinted csak tisztességtelen úton juthat valaki ilyen kocsihoz?

2015. dec. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

5.

Még szép. Munkával biztos nem. pont.

2015. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6:

Meglepődnél....

Miért, szerited mivel lehet sok pénzt keresni ha nem munkával?

2015. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

7:

Magyarországon?ugyan kérlek, ne nevettess hogy valaki annyi pénzt kereshet, hogy luxusautót vegyen...de ha van is annyi pénze, akkor biztosan nem itt fogja arctalan emberektöl megkérdezni, hogy mit vegyen

2015. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8:

Nyilván nem itt kérdezi meg, de ez hogy jön ide?

És miért gondolod úgy, hogy nem lehet Magyarországon annyit keresni tisztességesen, hogy luxusautót vegyen az ember?

Nem minden ember keres olyan szarul mint a többség. Akinek van egy sikeres cége, annak néha csurran-cseppen egy nagyobb bevétel, amiből akár egy ilyen autót is vehet. Egyik rokonomnak is egy ilyen project után lett 90 milliós háza, tisztességes úton.


Aki azt mondja hogy Magyarországon nem lehet ennyi pénzt összeszedni, az nem is fog soha.

2015. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Utolsónak.

Vállalkozó és tisztesséeg egy mondatban? :) Röhög a vakbelem.... Minimálbéres alkalmazottak, állandó kiskapuk keresése, stb. Egy dolgozó meg magkapja az utalását, aztán ennyi.

2015. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!