Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak 300-ból ti...

Első autónak 300-ból ti megvennétek?

Figyelt kérdés

Hello


Első autómon gondolkodom,őszintén valami fiatalosat, sportosat vennék pl : Fiat bravo,honda civic,renault clio (corsa formavilág,n em a kocka),de 300e ft-om van (plusz papírokra),így azon gondolkodtam,hogy 300-ból csak olyan pl: civicet kapnék ami oké menne egy ideig,majd az első hiba jelentkezésétől csak dőlne a többi utána.

Így egy suzuki swift-re gondoltam,maga az autó olcsó,azt mondják 300-ból már a ha nem is a tisztes,de a civic jobb napja9t idézi még most is,és hát kis fogyasztás ,filléres alkatrészek stb...


Suzuki swift 1.3 gs-re gondoltam


2016. jan. 16. 17:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve még a Corsa amin gondolkodtam.
2016. jan. 16. 17:56
 2/5 anonim ***** válasza:

A Bravo/Brava az nem rossz, csak ne legyen szétrohadva és egyben legyen a futóműve. Illetve az 1.4 12v motor kerülendő.


A fiatbravo.hu -n találsz még csomó leírást, vásárlási tanácsokat stb..


Corsam nem volt sosem, de B Corsara épülő Combom van, rettenetesen kényelmetlen ( 190 centi vagyok ).


Ennyiért kapsz mondjuk klímás 1.3-as vagy 1.6-os Swiftet is.

2016. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 komandante válasza:
Ha a későbbiekben kevesebbet akarsz rákölteni vegyél Suzukit! Azt tudod legolcsóbban fenntartani. A bravók sportosak,1.6 benzinesem volt az nagyon jól ment, viszont hol a futóművel, hol az elektronikai dolgokkal gondok voltak. Mindig előjött valami javítani való, de nem volt drága hozzá az alkatrész. A többi általad felsorolt kocsival nem volt dolgom.
2016. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Swiftet veszel, ami nem egy rossz döntés, akkor viszont ne ess abba a hibába, mint szintén első autóját vásárló kollégám: Swiftből van kínálat, meg kell nézni, ha sok a baja otthagyni. Lesz másik, mert régi Swiftekkel el lehetne rekeszteni a Dunát.
2016. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A corsa-t elvetettem,mert oké,hogy első saját autó,de akkor is.

ami nem 54 lóerő hanem 75 az 10.4 ,ami 90 az 11.7-et eszik városban??!?!?

2016. jan. 17. 06:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!