Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak, opel f astra?

Első autónak, opel f astra?

Figyelt kérdés

600.000 ft az amit úgy még rászánnák autóvásárlásra.Valahogy mindig is tetszett ez a típús.Nekem elég lenne a legfapadosabb modell is.Nincs szükségem ABS-re Esp-re klímára vagy elektromos ablakra.

Szerintetek jó választás egy F astra?



2016. jan. 14. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Remek autó az f astra. Ha tetszik is neked akkor meg pláne. Azt viszont nem ajánlom hogy fapadosat vegyél. Nagyon hamar ráunnál. Szervókormány, elektromos ablak, központi zár, feltétlenül legyen benne. A napfénytető is remek buli, főleg első autónál. Rozsdára nagyon figyelj oda. Sárvédőív, küszöb, ajtók alja, ezek a tipikus gócpontok. Sokba kerül a javításuk és kevesen végeznek szép, igényes munkát.

Motorokból van választék dögivel, de inkább a 95-98as évjáratokat keresd. 1.4, 1.6 kiváló alapmotor, az 1.7D isuzu japán motor(agyonüthetetlen igavonó).

A c20xe a 150 pacival hatalmas élmény és kiváló tuning alap, de csak fanatikusoknak való.

Ha van zárt udvarod, garázsod, akkor egy 1.6os vagy 1.8as bertone cabrio kell neked.

Sok sikert!

2016. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én elég sokat használok ilyen F astra, munkás autóként vagy amikor a 4 éves autó szerizbe van :D .

90 ezer forintért vettük ausztriából,volt benne sok extra elektromos ablak ,napfénytető stb., klíma nem . nem egy patyolat picit rozsdás is,főleg a csomagtartó ajtó (kombi) de lehetne rá venni, kb 4-5 éve csak megy és megy. 1,7 diesel. Meghibásodás nem volt, fékeket cseréltük, kézi féket kellet javítani mást nem. Gumit vettünk rá, olajat cserélnük és ennyi. Nagyon megbizható, minden féle gázolaj bele megy, terepet nagyon jól bírja, erdei munkához is 1 évig minden nap használva volt, munkások ezzel voltak szállítva. A kombiba sokat is lehet pakolni, nem fogsz csalódni benne, pedig amit mi használunk nem tudom hány km van benne. 600 ezer forintért ketőt veszel ilyet :)

Egyébként rozsdára figyelj illetve állapot, ezeknél az autóknál a km óra állás már lényegtelen igazából. Esetleg ha van lehetőséged próbálj egyet németországban felhajtani, hátha valami papának áll a garázsba egy megkímélt. Itthon elég sok a lepukkant.

2016. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ittznék mit árulnak németországban meg magyarországon, és nálunk kétszer annyiba kerülnek ezek az autók.


[link]

2016. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon tetszik, 400 ezer ft, de tuti lehet lakudni.

[link]

2016. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem remek választás első autónak. 16 éve, amikor ilyet vettem, a szerelőm le akart beszélni. Azt mondta, megöl majd az unalom. Semmi szervizbe mászkálás, semmi izgalom,, hogy otthagy az út szélén, mindig csak beülni és menni...

Igaza lett, a kopó alkatrészeken kívül soha semmi komoly bajom nem volt vele, pedig belepakoltam 400e km-t. Most az egyik gyerekem használja, és nem úgy néz ki, mintha meg akarna válni tőle.

2016. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán. Megbízható és a kopó cuccokat olcsón ki lehet benne cserélni. Nekem bejönnek, nekünk volt egy lépcsőshátú 1.6 16v, nagyon szerette a család, csak ahogy múltak az évek lecseréltük újabbra. :) Néha azon eszelek, hogy venni kéne egyet németből, valami tatától. :D
2016. jan. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!