Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitol szorulhat az autom...

Khhmkhhm kérdése:

Mitol szorulhat az autom hatso kereke?

Figyelt kérdés
Szorul az auto jobb hatso kereke..mikor kuplungal tolatok vagy megyek elore(gaz nelkul) sipol a hatso jobb kerek. Es kuplungolaskor is neha fura hangokat ad ki. De csak a jobb hatso kerek..Mitol lehet ez? Az auto egy Opel Omega B

2016. jan. 15. 23:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Nincs jó beállítva a kézifék.
2016. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Akkor megkell nezetnem a kezifeket ,vagy pedig a feknyerget lecserelni? Erdemes a nyerget mindket oldalon vagy eleg az amelyik szorul? betetekkel egyutt csereltessem?
2016. jan. 16. 09:49
 13/32 anonim ***** válasza:
Lehet kerékcsapágy is.
2016. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Fhu hat nem 1 dolog :/ es lehet az is hogy ezt mindet csereltetnem kell? Egyebkent a kezifek bowden nincs elrohadva (szurke rohadas mentes)
2016. jan. 16. 09:55
 15/32 tothp ***** válasza:
első körben: WD 40 a bowdeneknek. be kell nyomni a végén, hogy atokba kerüljön. Kerék levesz. kalapáccsal körbekocogtatni a fékdobot (ja! milyen autó? egyáltalán. Dobfékes a hátulja?) Ha így sem jó, lehet tovább menni
2016. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Irtam hogy Opel Omega B 2.5 V6...es tarcsa van hatul..haat kalapaccsal inkabb nem utogetnem :D nem egy Lada amibe belerugsz aztan megy tovabb
2016. jan. 16. 10:21
 17/32 tothp ***** válasza:

Ja! bocs. az kimaradt.

Akkor: kerék levesz. Egy nagy csavarhúzóval a tárcsa és a betét közé benyúlni és óvatosan szétfeszíteni(munkahengert alaphelyzetbe állítani). Ha nem megy, még mindíg a bowden a gyanus. Ha viszont a munkahenger körül a gumiharang sérült, félő, hogy a dugattyú is be van kicsit rohadva.

2016. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nemtudok a betet es a tarcsa koze nyulni..meg szike pengevel sem (nemfer koze). Nincs rohadas arra fele , csak a tarcsa szele rozsdas kicsit de lecsiszoltam rola hatha attol akad,de meg mindig , megneztem megy e oda is az olaj de megy oda is..
2016. jan. 16. 11:05
 19/32 A kérdező kommentje:
Megneztem jobban a dolgot,de csak annyit veszek eszre hogy a fekbetet nagyon szorosan rajta van a tarcsan...es mint ha nemlenne nagyon mar fekbetet.
2016. jan. 16. 17:00
 20/32 tothp ***** válasza:

Berohadt a munkahenger, vagy beszorult a kézifékbowden.

Utóbbi olcsóbb mulatság. De ezt már említettük korábban.

2016. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!