Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
 371/434 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis itt az év vége mindenki ráér... talán valaki elmehetne és segíthetne kiszedni a gyerek farkát a kocsija kipufogójából, mert Borikának valószínűleg már pókhálós a hengere. :D :D
2016. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 372/434 anonim ***** válasza:
100%

Nem az szerintem, ha már arról van szó.


Látszik, hogy más autót még csak képen láttál! :P


Jó autókat csinál a VW, de a saját IQ-hiányodat demonstráltad most ezzel a kijelentéssel. :)

2017. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 373/434 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy tudod mit? Nem a bórcsa a legjobb autó a Vószwágenben, hanem Transporter, LT, Crafter, a többi egy redvás, mákdaráló fostalicska! :D Ja, éppen egy darabig a Merci gyártotta a Craftert, aminek az orra hasonlít a Transitéhoz. :P
2017. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 374/434 anonim ***** válasza:
74%
Ekkora egy kamu szöveget. Nyilván csak hergelni akarja a jó népet azzal, hogy az 1,6-os őskövület mocival felszerelt taligájára 17-es kereket rak, meg olyan megállapitásokat tesz, amitől kihullik az ember haja. Persze hulla drágán vette, legalább másfélszeres áron, hihetetlen mekkora dumagép az ürge.
2017. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 375/434 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy van olyan ember aki ezt a kérdést komolyan vette, de ahhoz pont jó, hogy párszor jókat röhögjünk, bár lehet nem ez volt a célja. :D
2017. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 376/434 anonim ***** válasza:
100%
én is járok Wandeted-ra és volt szerencsém meg ismerni ezt a hazug és bohóc társaságot!!! Nekem Audim van még se nézek le egy autó márkát se!! A tavalyi Wandeteden ott voltunk a haverommal a büfénél akkor halottam ezeket a meg szállottakat, hogy istenítették a saját autójukat. Olvasom itt a kérdéseket és válaszokat ,és látom h irja ez a fanatikus őrült hogy valami bécsi doktoré volt, hát már ebben is hazudik mert itt a kecskeméti mobilcenterből vette, ott mondta a talin. egyszer meg néztem az autóját a haverommal mikor nem voltak ott, és láttam h a fordulat szám csak 6 ezerig van. ha jól tudom akkor a benzinesnek 8-ig van, szegény azt se tudja h azt már egyszer össze törték és egy dízelét rakták bele. szegény itt járatta le saját magát, látom h írja ez a Vivi nevű felhasználó hogy nem volt eddig semmi baja meg h a kopó alkatrészei is tovább bírják mint egy másik autóé. hát halottam a talin h váltó hibás lett! az egészet ki kellet cserélni oszt még abból a társaságból mondta valaki fen hangon meg azt is h apósa vette meg neki mert arra nem volt pénze! mindenki őket rögi ki a Wandeteden hogy milyen szánalmasak. utána meg a baromja össze törte!ezt meg ott halottam a büfénél!még annyit h akkor hülye volt a Bécsi doktor h nem vette észre a hibát hogy a benzines autóba 6 ezerig van a fordulat szám skálázva!!! az dízel műszer fal szánalmas egy banda a skodából is egy bohóc autót csinált aztán mikor ki röhögték akkor vette ezt az öregeknek való autót! nem rossz de legalább ismerné be h ezzel nem rajosodni kéne hisz arra jó h vigye a seggét á pontból a b pontba! szánalmas hülye gyerek!! az egész bagázs egy hazug és bohóc társaság persze csak az ő csapatuk
2017. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 377/434 anonim ***** válasza:
100%

Ez szép!

Tényleg azt kamuzta,hogy bécsi orvosé volt?

Na neee :D , egy bécsi orvos legrosszabb esetben is 1-2 éves Audi,Mercedes... alá nem adja, nem hogy egy borat vegyen, ami még új korában is csak egy átlagos autónak számított.

2017. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 378/434 anonim ***** válasza:
100%
azt bizony!! ez az ember meg az egész társaság egy hazug!!
2017. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 379/434 anonim ***** válasza:
100%
Sejtettem én, hogy vmi nem stimmel a kérdezővel. Szóval akk a bécsi story se volt igaz. Legalább vannak egy páran ilyen hülyék, aztán együtt eldumálgatnak a vw-ről. Uhh de szánalmas egy ürge...
2017. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 380/434 anonim ***** válasza:
100%
hát eléggé szánalmas! csak az a baj hogy nem veszi észre magát! Habár értelmi fogyatékosok!
2017. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!