Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/434 anonim ***** válasza:
27%
Fentebb ott a srác, neki is 5-ös Golfja van, mint nekem a céges autó, és az övé se megy 220-at, szóval kedves kérdező, nem csak az én VW-m nem megy 200 felett, pedig újabb autó mint a Bora. Az 1.6-os 147-es Alfa az autópályán úgy elment mellettem, mint a szél, pedig én is nyomtam neki.
2016. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/434 Vw_Vivi ***** válasza:
0%

Hát ti fa töküjek ,azért mert nyavalyások vagytok és féltek a sebbeségtől más meg ki merte probálni mit megy a kocsija és hitetlenkedtek?

Szervezni kell egy talit és majd meg fogjátok látni hitetlenek!

2016. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/434 Vw_Vivi ***** válasza:
0%

324/332kérdezö

Te 1 primitív vagy!

Hányszor kell neked leírni hogy hibátlan a kocsi,Hisz 1 Volkswagen Sosem romlik el!A kopó. Alkatrészei is tovább bírják mint egy más autóé!

2016. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/434 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez baszarás. xDD

Azt mondja nem vitatkozik velünk többet aztán folytatja a viviprofilról. :D

És most kajak megmagyarázná, hogy ti nem is padlóztátok mert féltetek azért nem ment 220-at. :D

Eddig se volt túl komoly a téma de most már a nevetségesből átlépett a szánalmasba. :D

Kajak kezdem azt hinni, hogy a kérdezőnek autója sincs csak egy megkeseredett ember akinek beszóltak a vwantedosok és elhatározta, hogy itt járatja le őket. :D

2016. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/434 anonim ***** válasza:
29%

VW Vivike is előkerült, akarom mondani, a kérdező válaszoló fiókja :D


Figyelj már te szerencsétlen, a pedált az 5-ös Golfban tökig nyomtam, már majdnem átszakadt a padlólemez, és a 200 km/h-t nem bírta elérni, a 190-be is épphogy belekarcolt, akkor te hogy a fa-szom-ba mész a Borikáddal 220-at, mikor egy régebbi konstrukció??? Ne legyél már hülye, legalább ne próbáld meg olyannak bemagyarázni a hülyeségedet, aki szintén VW-t vezet nap mint nap.


Azt meg ne nagyon hangoztasd, hogy nincs gond a Bora-val, mert aki tud németül vagy angolul, az pár másodperc alatt összeszed egy rakás hibát róla külföldi, főleg német fórumokon, ahol Bora tulajok írják le, csak ők nem olyan elvetemült parasztok, mint te vagy, hanem őszíntén beszélnek az autójukról és segítenek a többieknek megoldani az esetlegesen észlelt hibákat. Viszont amilyen értelmes vagy, gondolom nem beszéled egyik nyelvet sem, dehát hogy is beszélnéd, amikor magyar nyelven is gondot okoz a mondatszerkesztés :)


Látom, hogy kecskeméti vagy. Jövőhét vége felé megyek kecskemétre, de szerencsére nem a céges VW-vel (már ég benne a pofám miattad), hanem a saját autómmal. Útközben felveszem a VWanted elnököt, mivel jóban vagyok vele, és megnézzük együtt azt a 220 km/h-s végsebességet, én csak 210-el fogok menni, de ha lemaradsz és nem fogod bírni a tempót, a borikád forgalmiját kiverem belőled és kerek 1000 ft-ért eladom a kocsit alólad. Ha valóban képes a borika a 220-ra, akkor nem leszel papírkutya, és belemész a dologba. Várom a válaszodat!

2016. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/434 anonim ***** válasza:
53%

Kis hülye gyerek a Wantid vagy mi találkozón inkább azon gondolkozzatok el hogy mi lesz a CSALÓ Dízelesekkel!


[link]


Semmire való a Volkswagen,mindig is az volt!

2016. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/434 A kérdező kommentje:

335/336

Mi van nem tudtok lekattani a témáról?

Amúgy nem kecskeméti vagyok hanem kerekegyházi de sűrün Kecskeméten vagyom barátocskám!


Megkérek Mindenkit aki velem van ne reagáljon a provokátorokra.köszönöm!

2016. máj. 27. 16:22
 338/434 A kérdező kommentje:
Esetleg aki tudja hogy hogyan lehet kérdést tőrölni az segíthet privátba!
2016. máj. 27. 16:24
 339/434 anonim ***** válasza:
67%

Na mivan?? Papírkutya vagy?? Itt a lehetőség, hogy bizonyíts, és ne csak itt magasztald a Borikát!! Ha valóban megy 220-at, akkor nem lesz tele a pellus és odateszed magad. Még előnyben is leszel, mert neked benzines autód van, jobban pörög, nekem "csak egy" feltöltött 5 hengeres dízelem (210 pacival és 400 Nm-el).


Kecskeméten van egy jó egyenes szakasz, estére elég kiürült, szóval simán feltudunk gyorsítani 200 km/h felé. Ne legyél begyulladva!

2016. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/434 anonim ***** válasza:
67%
Jah, Tibi is kiványcsi rá, mert az ő szupertuningolt IV-es Golf-ja se képes arra, amire a te Borikád.
2016. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!