Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
 301/434 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok tovább veletek!szánalmasok vagytok!
2016. máj. 20. 11:26
 302/434 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem lenne jó vége ha BMW-vel menne, végre látnának egy autót és rögtön ki is lopnák alóla.
2016. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 303/434 anonim ***** válasza:
27%

A VWanted szellemi atyja tudja, hogy milyen reklámot nyom, ismerem, megmutattam neki az oldalt, égett a bőr az arcán, ahogy végigolvasta :)


Nem azért, hogy fikázzam a Bora-t, de vezettem már 1.6-os verziót, méghozzá egy akkoriban 19 000 km-nél járó példányt, nem volt rossz autó, de sima hétköznapi "élmény" volt. A-ból B-be elvisz, de semmi több, viszont amire tervezték, arra tökéletes, normális ember ezt tudja, és nem próbálja az égig magasztalni, beállítani valami sportkocsinak, tudja róla, hogy egy sima hétköznapi autó és ahhoz mérten használja, így tökéletes és hiba mentes sokáig.


Az autószerelő sógorod szerintem nem mondott ilyet, hogy a VW a legjobb, max annyit hogy jó, mert van pár japán gépezet, amibe majdnem dupla kilométer kell megfelelő használat mellet, hogy hozzá kelljen nyúlni.


Olyan, hogy legjobb és tökéletes autó, ilyen nem létezik. A japán autóknak rohadt jók a motorjaik, az Alfa-nak kegyetlen jó a futóműve és élmény vele autózni, a Dacia mai modelljei borzasztó egyszerűek és igénytelenek, a francia autók nagyon kényelmesek, a VW-k remek rohangátorok stb, de összességében egyik sem tökéletes, egyiksem hibamentes, csupán mindegyiknél kilehet valamit emelni, amiben valamivel jobbak a másiknál.

2016. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/434 bazsi367 ***** válasza:
82%
Én olvasom itt a válaszokat és kérdéseket,és csak ámulok és bámulok.vannak olyan válaszok,h fogom a fejem.az tetszet a legjobban h egy Bécsi doktoré volt, meg h ez egy orvosé volt ezt nem kell el feledni.Mond már meg h hogy hívják azt a fantaztikus doktor akitől meg vetted ezt a gyors és erős gépet. Mert most vagyok autó vásárlás előtt és hátha van neki egy kollegája akinek van egy ilyen jo gépe? Kedves Kérdező egyépként menyi vég sebeségge? Mennyivel szoktál vele menni? Kellet már csinálni?
2016. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 305/434 A kérdező kommentje:

bazsi367 !

Johan Jörgen-nek hívták az orvost.

Azért csak hívták mert már elhunyt.

Hogy mennyivel tudok menni,220-at simán megy Bori.

Ha autó vásárlás előtt állsz tudunk tanácsokat adni.a konszerszen belül segítünk persze.

2016. máj. 26. 18:54
 306/434 anonim ***** válasza:
65%

Most komolyan azt mondod,hogy egy bécsi orvosé volt az autód?

Beszarok bazz.

De egy osztrák orvos aki havi minimum 5000€-t keres szerinted tényleg egy Borával járt? OMG.

Minimum 1-2 éves 7-es BMW-vel vagy A8-al vagy hasonló kaliberű autóval járnak a Bécsi orvosok ezt elhiheted...

2016. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 307/434 bazsi367 ***** válasza:
82%
Az jo! És szeméjesen tőle veted? Nem tudsz egy kollégáját akinek van ilyen jo gépe? Neked menyi volt az át papírozása? Ha véletlen Magyarországra hozztad be? Persze lehet az is h be se hoztad? Képet tudnálnekem küldeni? Az autódról? H mégis milyet vettél? És volt már vele baj? Rommlot már el valamie?
2016. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 308/434 A kérdező kommentje:

bazsi367

Egy kereskedés intézte a vételt de találkoztam a doktoral.tudod a papírokat ő írta alá!

Gyere Wantedra és mindent megmutatom neked!

2016. máj. 26. 19:24
 309/434 A kérdező kommentje:

306/308

Borával járt és? Ő legalább tudta mi a minőség!

2016. máj. 26. 19:30
 310/434 bazsi367 ***** válasza:
30%
És mivel menjek a wantedra? Hisz most akkarok autót venni! Szóval akkor kereskedésből vetted akkor honnan tudod h azért a doktoré volt? De még mindig nem kaptam arra választ h volt e már valamien baja? Mert meg bízható autót venni!
2016. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!