Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tudják fent tartani az...

Miért tudják fent tartani az árukat a Golf 4esek?

Figyelt kérdés

Gondolom nem csak ezek az autók az egyetlenek a Volkswagen családból, meg úgy amúgy is. De pl az Opel Astra F-nek csökken az ára, míg a Golf 4-é stagnál.


Nem csak az Astráé csökken, csak épp ez a kettő autó egy kategóriában van.



2016. jan. 5. 23:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó válaszoló, jók a VW-k, nem azt mondom, hogy nem jók, de túlárazottak. A mostani céges autóm egy VW Golf 5, nem én használtam a kezdetektől, ebből kifolyólag vannak vele gondok, de megy, teszi a dolgát. Előtte egy Stilo volt a cégesem, azt viszont a kezdetektől én használtam, én "járattam be", próbáltam úgy csinálni az utakat, hogy a 10 000 km-es szervízeket Olaszországban vagy Ausztriában csináltassam meg, csak Selenia olajat engedtem beletölteni stb. Sok ember szerint a Fiat nem autó, a Fiat szar, hamar tönkre megy stb, engem az 1.9 JTD-s Stilo soha nem hagyott cserben, pedig Európát jártam vele évekig, a másik srác kevesebb mint 2 év alatt kinyirta a másik Stilo-t, nincs esze hozzá, hogy egy autót hogyan kell használni normálisan. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy autó lehet nagyon jó, de lehet nagyon szar is, ami függ attól, hogy ki és hogyan használja. Most azt próbálom a főnökömmel megdumálni, hogy kapjam vissza a Stilo-mat, nekem az sokkal jobban bejött, mint ez a mostani Golf, 642 000 km volt benne, és kettőstömegű kellene bele (mindössze a második), hajlandó vagyok arra, hogy zsebből kifizetem bele az alkatrészt, ha belemegy.
2016. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!