Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudják a BKV sofőrök...

Hogyan tudják a BKV sofőrök tartani a menetidőt, ha kis szűk utcákba, dugókba kell haladniuk? Hogy pihennek ha késésbe vannak, és haladni kell tovább? Vagy olyankor egybe lehúzzák a 8órát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én buszos vagyok.Ha késésbe vagyunk,beszólunk a rádión,hogy késünk.Ilyenkor a diszpécser a többi kocsit a késés mértékéhez igazítva indítja,vagyis borulni fog a menetrend.Ha pl a menet végén lenne 30 perc pihenőidőm,és 10 perc késésbe vagyok,akkor csak 20 perc pihenőm lesz.A menetrend borulásával pedig automatikusan jön az anyázás,amit le kell nyelnünk,mert az utasok nem bírják felfogni,hogy nem mi tehetünk róla.
2009. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a bkv sofőrök nem tudják tartani a menetidőt. én régebben nagyon sokat buszoztam. amiket én tapasztaltam: a busz sokszor eleve nemindul el időben a végállomásról, és nemegyszer volt olyan h időben elindult, se dugó, se semmi forgalom akadályozás, mégis vagy 15 percet késett a menetrend szerint.

az pedeig nem megoldás, h nem állunk meg 1-2-3-4 megállóba, mert késében vagyunk, mert ilyenre is nemegyszer volt példa, az utasok a megállóba megcsak gülü szemekkel bámultak, h ez a busz meg hova megy és mérnem állt meg?

persze h nemmindig a sofőr a hibás, de sokszor igen, mert szarnak bele őkis, amit vhol megis lehet érteni, ha azt vesszük ami a BKV-nál megy, meg ezt az egész BKV-t, meg eztaz egész országot is.

2009. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!