Az M3-as metró miért robban le néha?
Figyelt kérdés
Előfordul hogy 2 megálló között lefékez, majd 5-10 másodperc múlva elindul.tegnap 16:20
1/2 anonim 



válasza:





Mert csesztek kicserélni a már beszerelése napján (1970-ben) elavult AVR-t, ami ma már megbízhatatlanul működik. Elveszti a jelet, így fogalma sincs, hogy hol van. Emiatt bevészfékez, hogy ne okozzon balesetet.
2/2 anonim 



válasza:





Mondjuk az AVR 1990-ben és nem '70-ben került beüzemelésre, de a lényegen nem változtat.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!