Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell driftelni?

Hogy kell driftelni?

Figyelt kérdés
Vettem par napja vegre egy honda civicet. es megakarok tanulni driftelni. 1.5os motor van benne nemtudom hogy vtec e vagy sima de van benne bika az tuti.hanyasban kell driftelni es mikor mit csinaljak a labammal.segitsetek leci

2015. nov. 10. 18:29
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

meg azt nem tudom meg hogy hogy kell driftelni hosszu egyenes uton

erted? drift de nem kanyarba hanem egyenesen.ugy hogy nincsenek kanyargadok benne hanem csak kajak egyenes a ut

2015. nov. 10. 19:13
 12/32 anonim ***** válasza:

Ugy kell driftelni, hogy eloszor elolvasod ezt, hogy tisztaban legyel a fogalommal.:

A drift, vagy drifting (szabad fordításban: csúsztatás, sodródás) az autó tökéletes uralásának és irányításának látványos demonstrálása oly módon, hogy az autó lehetőleg egy centimétert se haladjon a szokásos módon egyenesen. A kifejezés jelentheti az erre a technikára épülő sportágat is.


Elsokerekessel nem lehetetlen, de eleg nehez, foleg azert mert az egesz drift ipar a foleg hatso illetve osszkerekes verdakra lett kitalalva. Persze lehet egykereken is biciklizni, de az atlagnak ehhez minimum ketto kell, erted a hasonlatot?


Jutubba beirod, hogy Honda Civic drift es elvezkedsz. Aztan kimesz es probalkozol.

Jo ha tudod, a hivatasos driftelok specko verdat hasznalnak erre. Ha a kis Civiket akarod masra is hasznalni (suliba/munkaba jarni) akkor ne nagyon eroltesd a driftet, csak ha veszett tele vagy es nem sajnalod a sulyos ezreseket otthagyni a szerelonel. Elegge megerolteto a kocsinak a drift (ha nem erre van alakitva) raadasul ha nem is tudod hogyan kell csak artasz neki.


Persze nem beszellek le rola, tudom milyen jo moka! Meg most is faj a nyakam, mert a hetvegen gokartozni voltunk es szinte mast se csinaltunk csak drifteltunk, ami azert jo mert igy legalabb kielem magam, nem veszelyeztetem az uton a tobbieket plusz a sajat kocsimat is kimelem, ami - megsugom - V8as hatsokeres, ha valamivel, akkor ezzel gyonyoruen lehet driftelni, de a szivem szakadt meg legutobbis mikor uj gumi szettet kellett venni...

2015. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Még jó hogy van opelből hátsókerekes autó...... rendes v6-os motorral.

Ha kiengeded a kéziféket miért pörögne a kerék mikor előtte egy másodperccel egyhelyben állt??? Akkor fog pörögni a hátsókerék ha hajtva van és nem érkezik megtapadni a gumi, de kézifékkel csak lendületet tudsz átvinni, irányított csúszást nem.

2015. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Hölgyeim és uraim, ebben a ketrecben teljes pompájában láthatjuk egy kifejlett tipikus f**zparaszt hondást, akikre a sztereotípiákat alapozzák. Kérem kövessenek, a következő ketrecnél 316i Pistikét láthatjuk zsákmányvadászat közben.
2015. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
na én is okoskodok egyet. kérd el nagyfaterod ezerkettes ladáját, azzal még eséjed is van arra hogy driftelj. és igen opellal is hamarabb fognak neked driftelni, pl egy omegával, mantával stb. azok a szerencsés nyertesek, akiket IQ-val áldott meg a teremtő veled ellentétben. suzuki carryvel is láttam már driftet(nézz utána milyen, és sírj)
2015. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
haggyatok a hulyesegeitekkel. opel meg lada nem egyenlo a hondammal. barmelyiket lenyomom negyed merfoldon es barhol.driftben is. aki nemhiszi elkell jonni es megkel probalni. irigyek vagytok ennyi.
2015. nov. 11. 19:31
 17/32 anonim ***** válasza:
igen..nyilván velünk van a hiba!!
2015. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
melyik apád vette neked? :D
2015. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
"barmelyiket lenyomom negyed merfoldon" hol elsz hogy merfoldozol?
2015. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
ma egy audi a6ost fogtam meg vele..szoval lehet gondolkodni
2015. nov. 11. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!