Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell driftelni?

Hogy kell driftelni?

Figyelt kérdés
Most par hete vettem egy BMW 525d 2008 as 11.500 euróért.Megy mint a szél 210 lóerő van benne de azt mondtak nekem a szervizbe mikor voltam atnezetni hogy egy fenevad es a telyesitmenye elerheti akar az 500 loerot.Szoval egyszer probaltam egy elhagyatott helyen driftelni jo nagy hely nyomtam neki startbol es padlogazt es mikor elertem egy eles jobboshoz felrantottam a kezit es balra forgattam a kormanyt es csak megpordultem hogy kene csinalni hogy sikeruljon?

2015. aug. 6. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Így néz ki az,amikor valakinek pénze van, de esze az nincs...
2015. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
Nézd meg inkább a tokiói hajszát vagy vegyél egy pct és ott driftelj.
2015. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
A driftelés összetett művelet, általában nem megy elsőre. Gyakorold többet. Persze szigorúan csak olyan területen, ahol van elég üres hely hozzá és nem kell attól tartanod, hogy nekimész valaminek.
2015. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túloztak a szervizben. Simán lehet vagy 500 lóero egy ilyen gép, de csak ha van rajta sportlégszuro. Gondolom ez a helyzet. Viszont az 525D BMW-k jellemzoen csak a 11800 eurós ár folott tudnak driftelni, de sebaj attól még kijárhatsz vele gyorsúlni. Egy-két szétfingottabb Bugatti Veyront tuti hogy lealázol majd vele.
2015. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok köszi amugy a végsebbesége 287 km/h amit vittem vele szerintem birta volna meg tobbre is csakkhogy Németországban a pályán mások is voltak.
2015. aug. 7. 11:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Na igen, aki ilyen kérdést kiír: " Jajj de menő vagyok van egy kocsim, írok is róla ki egy kérdés, hogy mindenki lássa milyen menő vagyok. ( Nem vagy az. )


B verzió: ugyan ez, csak épp autó is csak képzeletben van.

2015. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!