Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet Ladával driftelni?

Hogy lehet Ladával driftelni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vizen, havon, poron k..vajól !
2015. júl. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
nagy gázzal
2015. júl. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint bármi más hátsókerekes autóval... bár inkább ne állj neki, ha ilyesmit kérdezni kell, akkor inkább ne kockáztasd a saját de méginkább a környezeted épségét. :D
2015. júl. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%

Senki sem a kisujjából szopja ki, illetve nem ezzel a tudással együtt születik.

Gyakorlat teszi a mestert.

Keress egy elhagyott parkolót, vagy földpályát ami ELHAGYATOTT és egyenletes.

Mész, kanyarodsz, 1-2be van, ekkor kuplung be, padló majd rádúgod a kulpungot. Elindul keresztbe a poppoló, majd ellenkormányzol.

2x törtem meg az E36-omat mire ráéreztem hogy is megy ez.

Szükség van az erőre, így ladával nem tudom hogy fogod leírni a hosszas íveket, de sikerülni fog az ! :)


Üdv, egy Máriapócsi drifter ;)

2015. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

még egyhármas ladával is drifteltem, persze csak úgy..

az igazi drifhez át kell alakítani az autó fékberendezését, ez csak drifre jó, vizsgán(itt) megbukna..


szóval, mint előttem írták, a lada kiválóan alkalmas havon, porban, sárban dobálni a farát, illetve ügyesen driftelni...persze ez a drift amolyan vakítás..


(én imádtam ha dobálta a farát a ladám. a mostani fronthajtású autóm tiszta dögunalom)

2015. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!