Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell driftelni?

Hogy kell driftelni?

Figyelt kérdés
Vettem par napja vegre egy honda civicet. es megakarok tanulni driftelni. 1.5os motor van benne nemtudom hogy vtec e vagy sima de van benne bika az tuti.hanyasban kell driftelni es mikor mit csinaljak a labammal.segitsetek leci

2015. nov. 10. 18:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Csak 1.9TDI vel lehet!
2015. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
butasag. a dizzel nem arra van kitalalva
2015. nov. 10. 18:32
 3/32 anonim ***** válasza:

Elsőkerékkel "driftelni" nemigazán fogsz max hülyéskedni.


Bal/jobb kanyar, kézifék, ellenkormányzás és padlógáz.

2015. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

me ne lehetne elso kerekessel driftelni?

ez honda nem holmi opel vagy suzuki

2015. nov. 10. 18:44
 5/32 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező...Attól,hogy Hondád van,ne legyen nagy arcod,mert egy első kerekessel,nem lehet "driftelni",csak csúszkálni... Ezek mellett az Opel is tud úgy "csúszni" mint egy Honda... :) A lényeg,hogy ki ül a volán mögött,mert ha egy tudatlan,vezetni nem tudó ember,akkor a kocsi sem "csúszni" nem fog,és se "driftelni" Valószínűleg,még friss jogsis lehetsz,aki még csak most tanul vezetni. Driftelni hátsó kerekes kocsival lehet,míg csúszkálni,első kerekessel kézifékkel,míg driftelni,hátsó kerekessel motor erőtől függően. ;)
2015. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

mar nemaze hogy kotoszkodjek veled de egy civicet nehasonlits egy opelho. a hatsokerek csuszik amig fent van a kezifek...de ha kiengedem utana porog azis. ugyhogy az drift csak kevesen tudjak csinalni es eze nem ismerik.csak par tanacsot szeretnek hogy jobb legyen

pl hany ezres fordulatnal a legjobb meg ienek erted

2015. nov. 10. 18:55
 7/32 A kérdező kommentje:
ja es irtad hogy motorero. itt van ero elhiheted. aze nem minden kocsi gyorsul fel ien hamar az tuti.beulnel mellem el se hinned hogy csak 1.5os. aszinned hogy hathengeres. es komolyan. nem is gondoltam volna hogy ezek ien jo kocsik. versenyeztem audival es tippelhetsz.nyelte a port a hatam megett
2015. nov. 10. 18:59
 8/32 anonim ***** válasza:
Volt már dolgom Hondával. Nem rossz kocsik,nem fikából írtam. Sokáig lebecsültem őket,de motorikusan tényleg ott vannak. Elemben kinek mire kell. Nekem egy Opel Corsa C volt 1.2 sokáig,és nem volt sose gondom vele,nagyon megbízható jól ment. Most egy Bravom van. De első kerekessel,is lehet jókat csúsztatni,de az ténylegesen nem Drift. Attól függ egyébként milyen kanyart szeretnél bevenni,ha egy élesebb kanyar akkor elég 2-esbe olyan 4-5 ezres fordulaton. Általában kettesben szoktak nem egyesbe,és akkor is olyan 4-5 ezres fordulaton,de lehet az 1.5-nek elég a 3-4-ezres fordulat is! :)
2015. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Ja igen,olyan 4 és fél ezernél már rá lehet húzni a kézit,de ezt érezni kell,mert könnyen pózna,vagy járda lehet a vége.
2015. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

kossz szepen a tanacsot. en hatezernel szoktam csak idegesit hogy nagyon hangos.nemtudtam hogy eleg neki a 4..

itt nincs jardaszegely ahol szoktam gyakorolni

2015. nov. 10. 19:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!