Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyű megtanulni vezetni?

Könnyű megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés

3 éve van jogosítványom M kategóriára! Egy 4 sebességes Simsonom van! Most akarok menni B kategóriára! Mennyire nehéz megtanulni vezetni így "3" éves "simson" tapasztalattal ?


Mik lesznek nekem így könnyebbek ?


2010. márc. 12. 16:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és tegyük hozzá, hogy nem vagyok az a félős típus a motorozásnál! Szeretem 100%-ig kihasználni a teljesítményét! (70 et megy)
2010. márc. 12. 16:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen előnyeid lesznek? Hát talán a kresz. De egy autó teljesen más mint egy motor - ezért is kell külön vizsgát tenni.
2010. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan sokat segít a 3év, táblák ismerete, közlekedési helyzetek... (eü. vizsga miatt sem kell izgulnod) Viszont az autó egészen más mint a simson. Szélesebb, hosszabb és a súlya is nagyobb. Másképp kell kormányozni, váltani, parkolni, tolatni stb. De nem kell félni ettől sem, ha van érzéked hozzá, megtanulhatsz nagyon hamar.
2010. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vezettél volna akk se lenne nehéz...Gondolom fiú vagy ha simsonnal jársz...Barátnőm 18 éves most vizsgázott le "B"-re...ha már van jogsid akkor a forgalomtól nem félhetsz...Érzéked van a kuplunghoz eszed a kresz vizsgához!

Széles utat!

2010. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, igen fiú :) kössz a válaszokat
2010. márc. 12. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Könnyű, ha nem vagy meleg, nő, vagy fosós
2010. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!