Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan ember, aki képtelen...

Van olyan ember, aki képtelen megtanulni autót vezetni?

Figyelt kérdés

Mert ugye aki sokszor próbálkozik,feladja, mert elfogy a pénze vagy ráun, és soha nem tudjuk meg,mennyi idő alatt sikerülne neki,vagy sikerülne-e.

Egyébként nekem van már jogsim,de ez a kérdés mindig is érdekelt.


2009. nov. 18. 11:48
 1/5 anonim válasza:
Szerintem van,ha nem is a pénz miatt,akkor pl azért mert nem viszi annyira az esze.
2009. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
sajnos van és én azon szörnyülködöm, hogy sajnos sokuknak még jogsija is van :( és ezzel az a baj, hogy nem csak magukat de mások emberek épségét is veszélyeztetik.
2009. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%
van am.... amikor en tanultan vezetni meg volt egy 35-ös csaj aki az sem tudta megjegyezni hogy egyaltalan mi a menet a rutinpalyan....vegrehajtani meg remenytelen volt szamara...pedig az a 10 dolog amit ott csinalni kell nem igenyel sok eszet szerintem
2009. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az én párom nem tud vezetni. Elkönyvelte magában, hogy képtelen megtanulni. Anyumnak 20 éve van jogsija. 17 éve nem vezetett, azt mondja fél, hogy bajt csinál.

Azt sem tudom, hogy miként győzzem meg őket. Én vagyok a "taxis"...

2009. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Spongyabob képtelen megtanulni vízalatti autót (csónakot) vezetni :D
2012. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!