Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti a régebbi vagy az újabb...

Ti a régebbi vagy az újabb autókért vagytok oda?

Figyelt kérdés
Szerintem èljenek az OldTimerek! 😀

2015. aug. 20. 01:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is oldtimer fan vagyok, főleg a régi nagy amerikai izomautókért vagyok odáig: Dodge Charger R/T, Challanger, Plymouth Roadrunner, Mustang 60-70's, Chevy Camaro, Chevelle, Stingray stb. :)


De EU-s modellekből is akad pár: Opel Manta, Rekord, Skoda Rapid, Golf I


Nekem a mai autókkal az a legnagyobb bajom hogy a gyártók arra mennek hogy az egyre lustább és butább sofőrök helyett mindent megcsináljon az autó, nekem ez a távolságtartó tempomat, start stop rendszer, automata parkolás, eco-mód-sport-mód váltogatás blabla... Már az elektromos gázpedál se tetszett de azt még elfogadtam.


A régiekkel az ember jobban egyesült az autó mechanikájával illetve az úttal, az újakban csak egy utas vagyunk, a régiekben pedig sofőrök! ;)

2015. aug. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Teljesen ugyan ezen a vèlemènyen vagyok #1! Szinte az összes kedvencemet felsoroltad! 😀😀😀
2015. aug. 20. 02:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon jó új kocsik, amikkel nagyon élvezetes az utazás, de számomra is mindig az oldtimerek lesznek a királyok. Sokkal még mindig simán be lehet vállalni hosszú túrákat és eszméletlen feelingjük van. Én személy szerint főleg a régi Fordokért vagyok oda, főleg a Sierra, Scorpio, Fiesta de az amerikai modelleket is szeretem. Az itthoni szoci felhozatalt is bírom, sokáig volt egy régi Skodánk nagyon szerettem a kis "vízforralót" :D
2015. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint az Amerikai autókat nem kedvelem.Inkább az Európaiakat.És van pár mai autó amit csodálok,de inkább a régebbiek.Bármit megadnék egy E30-as BMW-ért. :)
2015. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindenért odavagyok. Legjobb az lenne, ha állna a garázsban egy W116-os Merci, egy Impala, ezek mellett pedig egy zsir új Audi.
2015. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb. 2002-ig nevezhetjük az autót autónak. Ettől függetlenül a régebbi (nekem a '80-'90-es évekbeli) autók tetszenek inkább.
2015. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 veterán vas ***** válasza:
100%
Nem is tudom, milyen választ írjak, ezzel a nickkel...? :)
2015. aug. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 10-15 évvel ezelőtt gyártott középkategóriás kocsik tetszenek igazán. Még nem voltak telepakolva a mai túlzó extrákkal, megvolt a vezetési élmény, de a kényelmet és a biztonságot is kiszolgálták.
2015. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az új autókban az egyediség hiányát utálom. A régieket a formájukról, egyedi lámpáikról messziről fel lehetett ismerni (Lada, Opel Kadett stb.), de az újakat szinte csak akkor, ha közel jön, és látod az emblémáját. Az új Ford, Opel, Renault, tök ugyanaz a csepp alakú lámpa, áramvonalas, elfolyó karosszéria.


Lehet, hogy technikailag jók az új autók, de amúgy jellegtelen szinte az összes (tisztelet a kivételnek).

2015. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!