Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tik mivel tisztitjátok meg a...

Tik mivel tisztitjátok meg a kezeteket szerelés után, mikor igazán olajosak vagytok?

Figyelt kérdés
Traktor szerelö vagyok kb olyan nègy ève ès az a gondom hogy igen nehezen lehet pèldaul a körmöm alul kipucolni a az olajos szenyezödèst! Ami nem elöny szomba este bulizáskor. Ultraderm ès társai hasznalom. Ötletek?

2015. febr. 6. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A cégnél van speckó kézmosó. Itthon ultradermet használok meg körömkefét. Lehet az ultraderm teljesítményét fokozni egy kevés homok hozzáadásával.
2015. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pedig az Ultra derm és társai elég jól használhatóak, főként körömkefével kombinálva. A körmödet vágd le rövidre, akkor könnyebben kijön a kosz alóla. Dizsi előtt pedig vállald el a mosogatást. 10-15 percnyi langyos mosogatószeres vízben pacsálás csodákat tud művelni. Ha nincs mosogatni való, akkor is engedhetsz némi langyos vizet, tehetsz bele pl. trisót, vagy ultrát, és áztasd negyed órát a kezed.

Szereléshez pedig használhatsz gumi kesztyűt, nem nagy kiadás, nem is ciki, és még az ekcémát is megelőzheted vele.

2015. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Van még ultraderm? Nem is tudtam. Mikor ipari tanuló voltam - mozdonyszerelő - huszonéve, azt használtuk, meg gázolajban mostunk kezet, az is jó volt, csak a szaga megmarad.
2015. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mink is ultrával. Gumikesztyűt használunk. Aki allergiás rá, az használhat szövet szerelőkesztyűt is.
2015. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SándorÚr ***** válasza:
előszőr benzin, vagy nitro higító, utánna ultra derm és köröm kefe, utánna kéz krém
2015. febr. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! Ultra dermet ès köröm kefèt aktivan használok! Kesztyüt nagyon nem szeretek hordani! Már probáltam de nem tetszet. Valaki használt mar szerelès elöti krèmet kèzre? Állitolag olajat könyen le lehet mosni!
2015. febr. 7. 06:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már használtam és tényleg jó. Egy hátránya van: Kell neki 5 perc mire beszívódik.
2015. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt egy kollégám aki festés előtt használta a folyékony kesztyűt. Bekente vele a kezét, vagy akár a karját is és festés után simán lejött a festék.

Jó ez fodrászoknak is hajfestéshez vagy szerelőknek az olajos munkákhoz.

2015. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is használok folyékony kesztyűt, de szereléshez nem a legjobb. Egy idő után lekopik az ujjaim hegyéről meg a tenyérről és ugyanúgy olajos leszek, mint nélküle. Viszont az alkart és a kézfejet szépen megvédi. Hidd el, a legjobb megoldás a mártott gumikesztyű. Ez kényelmes, könnyű benne szerelni és a kézháton nincs rajta gumibevonat, ezért valamennyire szellőzik is. Alkatrész mosáshoz ez nem is jó, arra benzinálló gumikesztyű kell. Egyébként kézmosáshoz az Ultradermnél még nem találtam jobbat, illetve a Lidl-ben néha kapható W5 talán jobb, de mostanában teljesen eltűnt a polcokról.
2015. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!