Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mivel tisztítjátok a...

Ti mivel tisztítjátok a kocsinak a kárpitját?

Figyelt kérdés
szeretném ha jó illata lenne belül
2012. jan. 16. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
atol függ menyire csinálod alaposan ? ki szoktad venni az üléseket ?
2012. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó illathoz illatosító kell!
2012. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Illatosító most is van de nem valami tartós az illata!
2012. jan. 16. 15:53
 4/10 bánomisén ***** válasza:
Kárpittisztítóval. De ha az illat a lényeg, akkor vegyél olyan illatosítót, ami ilyen kis üvegben van, a műanyag tartón van szabályozó, azzal beállíthatod, hogy mennyi illatot engedjen a kocsiba és tovább is tart, mint ezek a fellógathatós fenyőillatosítók.
2012. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen piros kupakos szilikon a műszerfalra.(biztos ismered) Ugyanannak a gyártónak létezik kárpittisztító habja, hetekig nagyon jó illat lesz az autóban, nem mellesleg tiszta lesz a kárpit, és csak simán rányomod a habot, a kupak tetején a kefével meg beledörzsölöd az ülésekbe. Ha megszáradt, kész is.
2012. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nemnagyon ismerem ezeket a szereket. Ha egy képet linkelnél róla azzal nagyot segítenél!
2012. jan. 16. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


ez az, itt a kefés változat:


[link]

2012. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsi, elnéztem, felviszed a habot, és még frissen kiporszívózod, de a lényegen nem változtat. Jó illata lesz és tiszta, és még a ruhád is illatos lesz:)
2012. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

elősször is pakolj ki minden mocskot ami benne van.. ezzel eltávolítod a rossz illat 90%-át... ezután porszívózz, majd szerllőztess legalább 3 órán át, így friss lvegő illat lesz benne, de ha ez sem tetszik... akkor jöhet a kárpit tisztítás különböző kárpittisztitó szerekkel... ezekből 1millió féle van... 1millió illatban :)


remélem segítettem :D

2012. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is kényes vagyok a kocsi tisztaságára. Csak én most azt nem értem, hogy ha jó illatot akarsz, akkor vegyél illatosítót. Vannak ezek a kiakasztós papír illatosítók, mint a Wunderbaum stb. ezek pár hétig illatoznak. Akkor van az autóparfüm, a szellőzőrácsra rakható amiben folyékony parfüm van, nekem pl. Ambipur Aqua van, ezek jóval tartósabbak. Az üléseket csak porszívózni szoktam, az elég, de előfordult már, hogy beleülték a csokit, (volt káromkodás rendesen) pedig elmondtam, hogy kocsiban nem eszünk, nem iszunk (pontosan ezért, hogy ne kelljen extra takarítást végezni). Na szóval a csokit az ülésből Vanish-sel szedtem ki. Az ajtón a műanyagokat pedig lefújon szilikonspray-vel.
2012. jan. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!