Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítjátok a babakocs...

Hogyan tisztítjátok a babakocsit, ha nem leszedhetős a huzata?

Figyelt kérdés
Foltos marad nekem tisztítás utám.
2012. jan. 14. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szőnyegtisztítóval.
2012. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én folyékony Ariellel szoktam lesikálni.
2012. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy "csodatörlőm" DM-ben is kapható. Meleg vízbe teszek egy kis mosószert és a csodatörlővel áttörlöm. Szebb lesz mint újonnan:)
2012. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én leszedtem a huzatot. :D

Kibontottam a varrást, és cipzár került a helyére. Így máskor is ki tudom rendesen mosni.

2012. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kárpittisztítóval vagy szappanos szivaccsal átdörzsölöm és ilyenkor télen jól megdörzsölöm száraz ruhával is. Plusz az ülő részre egy sima kerti kispárnát tettem. kívágtam az alsó csat helyét, levarrtam így az nem nagyon koszolódik.
2012. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Berakaom a kádba(egyébként az etetőszéket is), aztán zuhannyal, konyhai mosogatószeres szivaccsal átmosom. Ottmarad amíg lecsepeg, akkor kiviszem az erkélyre, ha rossz az idő a folyosóra. Pár óra alatt száraz(illetve estétől reggelre). Azután átmosom, fertőtlenítem a kádat és kész(az egész nem tart még 1/4 óráig sem).
2012. jan. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
folyt. A makacs foltokat bedörzsölöm Vanish szappannal, és ott hagyom pár percre, majd jól átdörzsölöm. Az Ariel szines ruháknak való mosószer is jó (nálam a foltisztítok nem hozták a várt eredményt).
2012. jan. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is úgy összekeni a kocsit,hogy elég kitakarítani.:(Akkor nálatok a vanish szappan bevált?
2012. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!