Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is úgy vagytok vele, hogy...

Ti is úgy vagytok vele, hogy megvesztek egy autót de 2-3 év után már meg is unjátok és nézitek a használtauto.hu-t?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy megbízható autón mit unsz meg? 13 nyüstölöm a vasat..Márkát direkt nem írok..

Sokkal inkább a sok félvak autóstársamat kezdem unni,de nagyon..

2015. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Folyamatosan mennek le az árak, és alig kell pár 100 ezret hozzátenni egy komolyabb, jobb, fiatalabb kocsihoz. :)
2015. márc. 17. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Autót, barátnőt folyamatosan kell cserélni, mert unalmassá válik. Úgyis mindig jön újabb
2015. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem megunás kérdése szerintem. Ha az embernek van egy jól működő,karbantartott gépe,az manapság nagy luxus eldobni,holmi menősködés céljából szerintem. Az új autók közül rengeted a kiforratlan,kisebb-nagyobb konstrukcióhibás gyártmány és nagyon észnél kell lenni,mert könnyen be leeht szívni még egy 3-4 éves autóval is. Pl. egy régi W-s merci.. azt püfölhette az ember akkor se akart szétmenni , manapság meg dierkt arra megy a legtöbb autógyártó (prémium kategóriában is) hogy az autó kinézetét adja el, műszakilag meg egy nagy nulla, amit folyton vihetsz szervízbe , mert vmi úgyis minden rossz lesz benne. Ez egyrészt direket is van , másrészt,meg a nem megfelelő, elkapkodott tervezés miatt is. Az autóipar egy nagy biznisz ( a gyártóknak) és már lassan egy kézen meg lehet számolni azon gyártókat , akik még mindig arra mennek,hogy olyan autót tervezzenek,ami még akár 30 év múlva is működni fog.
2015. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Általában olyan felszereltséggel, motorral, stb. veszek autót körültekintően, hogy az legalább 8-10 évig, amíg nem öregszik el nagyon, kiszolgáljon.

Lehet hogy ezzel nagyobb az értékvesztés, mintha folyamatosan olcsóbb idősebb autókat vennék és évente cserélgetném, de én már csak ilyen vagyok. Ami kényelmes, megbízható és minden szempontból kielégíti az igényeimet, nem adom el csak azért mert meguntam.

2015. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Autófüggő.
2015. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok ezzel. Ha végiggondolom a mostani kocsim költség-használhatóság-élmény arányát, akkor most is optimális az igényeimhez. Mégis nézegetem a használtautókat, mert az ember mindig jobbat szeretne, és mennek le az árak ahogy írtad. Azok az autótípusok, amik 2-3 éve még drágák voltak, most már elérhetőek.
2015. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!